8 raste të reja me Covid-19/ 175 persona aktivë në Tiranë, Durrës dhe Krujë
23/05/2020 13:20

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Tryeza e reformës zgjedhore/ Katër negociatorët ulen nesër për të vijuar diskutimin
25/05 20:24
Konkursi i magjistraturës/ U anulua nga pandemia, me lehtësimin e masave njoftohen pretendentët
25/05 20:23
Top News – Të dielat pa makina/ LSI kundër propozimit të Ramës
25/05 20:22
Top News – Ambulanca del nga rruga/ Lushnje, ndërron jetë pacienti
25/05 19:40
Vlerësimi i nxënësve/ Nota përfundimtare pas 3 muajve të mësimit online
25/05 19:36
Shtohen aksidentet me biçikletë/ Pandemia ndryshoi raportin e mjeteve në qarkullim
25/05 19:36
“Masat e Ramës, të jashtëligjshme”/ Basha takon bizneset: Bashkë do të bëjmë ndryshimin
25/05 19:36
Top News – Vala e dytë e Covid 19/ Mjeku Pipero-ja çfarë pritet
25/05 19:30
Llogora, shkurtohet koha e turizmit/ Nga Tetori deri në Mars nuk do ketë më vizitorë
25/05 19:25
Në Belsh të dielave/ Qyteza e vogël po ringjallet falë turizmit
25/05 19:22
Turizmi vetëm për fundjavë/ Hotelierët në Pogradec, kundër të dielave pa makina
25/05 19:21
Bino:Situata pozitive/“Valë e dytë e Covid-19? Shikojmë si do sillet në vendet e ftohta këto 2 muaj”
25/05 19:21
Po dërgonte një pacient në Tiranë/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur
25/05 19:09
Top News – Basha me bizneset/ ‘Të mos na mbylle të shtunë e të diele’
25/05 16:41
Në prag të hapjes së plazheve/ Operatorët turistikë po presin prenotimet e pushuesve vendas
25/05 16:29
Top News – ‘Kurti i jashtëligjshëm’/ Deklarata e fortë e Thaçit
25/05 16:00
“Shkelje e të drejtave të njeriut”/ PD thirrje qytetarëve kundër masave shtrënguese
25/05 15:53
“Të dielat pa makina”/ Rama lajmëron masën ndaluese: Nga tetori deri në Mars 2021
25/05 15:53
6 të prekur me Covid-19/ Infektimet në kryeqytet dhe në Shkodër
25/05 15:39
E diela pa makina, pro dhe kundër/ Qytetarët ndajnë mendime të ndryshme për idenë e kryeministrit
25/05 15:36