300 vaksina për Elbasanin/ Po vaksinohen mjekët. Nis shpejt edhe vaksinimi i të moshuarve
20/02/2021 18:54

80 mjekë dhe infermierë të Spitalit Rajonal të Elbasanit janë vaksinuar sot ndërsa procesi do të vazhdojë edhe në ditët në vijim. Një kontigjent prej 300 vaksinash është gati për të përballuar nevojat e stafit mjekësor të Spitalit Rajonal të Elbasanit.

Top News – Mjekimi që kushton 1 milion lekë/ Shëndetësia falas, por jo në spitalin ushtarak!
12/04 22:14
Top News – 3 vjet hetime për 143 kg kokainë/ Si u zbulua kompania me lidhje në Ekuador
12/04 21:22
Top News – Vendim i ri për kartat e pasaportat/ Afati i tërheqjes shtyhet deri në 1 shtator 2021
12/04 20:02
Top News – Covid 19, ulje drastike e shifrave/ 125 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë
12/04 20:01
Top News – 63 zyrtarët me ‘njollë të zezë’/ Del raporti për bashkëpunëtorët e sigurimit
12/04 19:59
Fluturim nga Kukësi më 18 prill/ Aeroporti i ri po tërheq linjat ajrore me kosto të ulëta
12/04 19:53
200 të rinjtë pastrojnë Komanin/ Nisma e emigrantes nga Belgjika bën bashkë të rinj nga Kosova dhe Shqipëria
12/04 19:52
GPS në pakot me kokainë/ Operacioni nuk ka përfunduar, në kërkim të porositësit të drogës nga Ekuadori
12/04 19:51
Bizneset hapur deri në ora 22.00/ Disa thonë se përkon me muajin e Ramazanit dhe s’ka ndryshim për ta
12/04 19:50
Hajdutë si shpërndarës picash/ Tre të rinjtë përfunduan në gjykatë për grabitje me dhunë, sulmuan një çift
12/04 19:48
Stop përmbytjeve nga Erzeni/ Deputetja ekonomi dhe Sako inspektuan punën për disa projekte
12/04 19:46
Elbasan, vaksinimi 65+/ Kontigjenti i vaksinave është i mjaftueshëm për këtë kategori
12/04 19:37
Dita e 89/ Pamjet/ Ja si duket spitali rajonal Memorial në Fier
12/04 19:13
Orikum/ Lëndë plasëse në derën e një personi
12/04 19:12
Top News – Detaje për maturën shtetërore/ Çifliku- provimet sipas formatit standart
12/04 17:48
Top News – Përloten socialistët/ Komisioni zhvillon mbledhjen pa Bashkim Finon
12/04 17:17
Top News – Denoncoi vjedhjen e fotos nga PD/ Fotoreporteri Babani-ndodh shpesh dhe nga mediat
12/04 16:07
Kontrolle të rrepta për qarkullimin e mjeteve në rrugë! 15 shoferë të arrestuar gjatë fundjavës
12/04 16:06
Britani hap restorantet/ Gjithçka ishte e mbyllur prej datës 6 janar. Dje vetëm 6 humbje jete
12/04 16:01
Fluturim nga Kukësi/ Aeroporti do të presë avionin e parë më udhëtarë që do të vijnë nga Londra
12/04 16:01