Çfarë ndodhi sot në protestën e shoqërisë civile? Debat mes Gurit, Mertirit dhe Veliut
08/05/2020 00:15
Propozimet e PD dhe Paketat e Qeverisë, replika mes Bregasit, Malajt, Salianjit dhe Kadisë
07/05/2020 23:53
Shpërthen Sazan Guri: Kam bërë 20 vjet joga prandaj flas me kompetencë për koronavirusin
07/05/2020 23:52
Parashikimet e zymta të Bankës Botërore për Shqipërisë, Malaj: Duhet të hapet ekonomia
07/05/2020 23:28
Luan Bregasi: Paketa e parë ekonomike ka probleme, bizneset po kalojnë një periudhë të vështirë
07/05/2020 22:44
Salianji vjen në Open me tabelë me vete dhe shpjegon në këmbë: Ja sa shpenzime ka biznesi i vogël
07/05/2020 22:42
Eni Vasili-Salianjit: Shkelët ligjin duke u futur në bar-kafe? Ish-deputeti: Nuk shkova si kuzhinier
07/05/2020 22:39
“Ka ardhur koha të jetoj me moshën e trupit dhe jo të mëndjes”, çfarë i tha Velo, Alda Bardhylit
07/05/2020 22:24
“Ja çfarë më tha Ismail Kadare për Maks Velon”, Fahri Balliu: 84 vite i harxhoi në betejë
07/05/2020 22:23
“Maksi ishte legjendë e gjallë në vitet tona të fakultetit”, kujtimet e Artan Shkrelit për Maks Velon
07/05/2020 22:23
“Maksi nuk shkonte mirë me Dritëroin”. Artan Lame: Ja si e njoha unë Maks Velon
07/05/2020 22:23
Britania e Madhe, si “sëmundje e Europës”, Arben Manaj: Ja përse mbërriti në këtë pikë
07/05/2020 22:04
Komiteti Teknik në qëndër të “furtunës”, Eni Vasili pyet Albana Ficon: Si u përzgjodh?
07/05/2020 22:04
Apeli i ndjerë i Drejtoreshës së ISHP: Kur shkoj në shtëpi rruga më trishton, duhet të jemi të gjithë bashkë
07/05/2020 21:59
9 ditë që në Shqipëri asnjë person nuk ka humbur jetën, Albana Fico jep të dhëna të rëndësishme
07/05/2020 21:58
Open- ‘Reforma Zgjedhore dhe qëndrimi i opozitës’, Oerd Bylykbashi përplaset me gazetarët
07/05/2020 03:45
A mund të përfitojë Shqipëria nga “e keqja që zuri botën”? Spahiu dhe Milo me mendime të kithta
07/05/2020 00:06
Teoria e Spahiut: Shqipëria mund të jetë përfituese e madhe e rendit të ri botëror, arsyet
07/05/2020 00:03
A do ti ngele fatura financiare e koronavirusit Kinës? Ja çfarë thotë Prof. Milo dhe Ish-Ambasadori Nesho
07/05/2020 00:01
Kikia shpërthen ndaj Bylykbashit: Duhet t’ju vijë turp, karagjozët në Parlament i futët ju
06/05/2020 23:45
Diplomati Nesho: Amerikanët kanë të drejtë, Kina e keqmenaxhoi situatën, ja arsyet
06/05/2020 23:40
A po përgatitet Kina për luftë me SHBA? Milo: Përplasja për arsye të tjera, jo pandemia
06/05/2020 23:40
Nga teknologjia 5G tek tregjet dhe territoret, Spahiu: Vigjilje konfliki SHBA-Kinë por jo nuklear
06/05/2020 23:38
Kujt do ti shërbejnë ndryshimet në kod? Debat mes Bylykbashit, Sejaminit dhe Abilekajt
06/05/2020 23:36
Abilekaj: Jemi në fazën që Damian Gjiknuri nga i akuzuar është kthyer në akuzues, faktet
06/05/2020 23:27
Sejaminin nuk e bindin kushtet e Opozitës për Reformëën Zgjedhore. Replikon me Bylykbashin
06/05/2020 23:23
“Kapelja e madhe”, ja cili është krye-kushti i Opozitës për Reformën Zgjedhore
06/05/2020 23:19
A dështoi konsensusi për Reformën Zgjedhore? Oerd Bylykbashi akuzon Mazhorancën
06/05/2020 23:10
Kreu i Urgjencës zbulon faktorët që e bënë më të “butë” koronavirusin në Ballkan
06/05/2020 21:58
Koronavirus në Janar dhe Shkurt në Shqipëri? Brataj: Thirrjet drejt urgjencës nuk e mbështesin
06/05/2020 21:48