“Open”/ U thirr nga ministria greke, ambasadorja shqiptare në Athinë jep detaje nga takimi
29/10/2018 21:50
Open/ Pamjet kur ekstremisti grek qëllon mbi policinë
29/10/2018 21:34
Open – Çdo ndodhë me kumarin në 1 janar? Bastet kërcënojnë me gjyq – 25/10/2018
25/10/2018 23:30
Çfarë do të ndodhë pas 1 Janarit? Debati në Open mes Ahmetajt e gazetarit Tomorri
25/10/2018 22:00
Open/ Mbyllja e basteve, Ahmetaj: Një nga arsyet, lufta kundër krimit
25/10/2018 21:16
Open, Fundi i lojrave të fatit, promo
25/10/2018 20:28
Open – Berisha nxjerr foton e Ramës me Avdylajt. “Aksioni u dekonspirua” – 22/10/2018
23/10/2018 11:39
Open/ Berisha: Plani B, përmbysje e qeverisë me revoltë popullore
22/10/2018 23:25
Berisha në “Open”: Po humbasim me Marrëveshjen e Detit
22/10/2018 23:25
Bastet, Berisha në “Open”: Edi Rama do t’i japë monopolin kompanisë së Olsi Ramës
22/10/2018 22:49
Open/ Arrestimi, Berisha: Rama s’tha asnjë fjalë, Ndoka e “hedh në erë”!
22/10/2018 22:20
Open/ Berisha: Rama dhe Dako të lidhur me bandën e “Avdylajve”
22/10/2018 21:57
Berisha në “Open”: Policia dekonspiroi operacionet e ndërkombëtarëve
22/10/2018 21:57
Open – Arian Çani zbërthen PS-në: Ja kush kërkon ti zërë vendin Edi Ramës – 18/10/2018
19/10/2018 04:30
Open/ “Paketa antishpifje do fundosë Ramën dhe ‘kamikazët’ e tij!”
18/10/2018 22:05
Open/ Paketa antishpifje, “luftë” kundër medieve apo opozitës?
18/10/2018 22:00
Open/ Avokati: Ekstradimi mund të shqyrtohet, por “Babalja” nuk mund të riarrestohet
15/10/2018 23:00
Open/ “Babalja” përlotet: Nuk trembem, por kam frikë për familjen
15/10/2018 22:59
“Open”, Babalja flet për Fredi Alizotin: Gënjen, atij jepi dy birra dhe…
15/10/2018 22:23
Open/ Rrëfimi i Babales: Nuk trembem nga burgu. Ja oferta që më bënë
15/10/2018 21:26
Open – Përplasja Live, Alibeaj:Ku i more 1 mln euro? Peza: E ke vëllain trafikant droge – 11.10.2018
12/10/2018 03:00
“Open”/ Spiropali: PD, telenovelë orientale me aktorë shqiptarë
11/10/2018 21:32
“Open”/ Alibeaj: Kush denoncon krimin, persekutohet nga Rama
11/10/2018 21:21
Open – Një i vdekur e dy të plagosur në bllok, pamjet ekskluzive nga vendngjarja – 08/10/2018
09/10/2018 11:37
Open – “Babalja”, a i trembet Salianji arrestimit? Deputeti i PD sqaron pozicionin e tij – 08/10/2018
09/10/2018 11:36
Open/ Audio-përgjimi, Salianji: Prokuroria ka depozituar një material nga media, jo materialin e PD-së
08/10/2018 22:39
Open/ “Babalja”, Salianji pranon se është telefonuar nga një numër i panjohur: Nuk jam përgjigjur
08/10/2018 22:34
Open/ Si u largua Ervis Martinaj nga vendngjarja drejt spitalit me taksi
08/10/2018 21:54
Open/ Avokati i Martinajt: Elvana Gjata nuk ishte arsyeja e sherrit. Asnjë konflikt me Ervin Matën
08/10/2018 21:38
Open/ Ngjarja në Bllok, në xhepin e viktimës u gjetën medikamente, vuante nga një sëmundje e rëndë
08/10/2018 21:32