Në Shqipëri, 14 mijë të huaj. Në 2018 ju dhanë më shumë leje qëndrimi muxhahedinëve iranianë
22/08/2019 16:12
Në mal te Baba Tomorri, pelegrinazhi shtatë ditor në teqenë e famshme
22/08/2019 16:09
Më i miri në bankën e parë/ Reino, një nga 10 maturantët e shkëlqyer
22/08/2019 15:59
4 mijë maturantë, në vjeshtë. Do testohen nga 27 gushti deri më 6 shtator
22/08/2019 15:56
Mashtrimi i “Besës” me 3.7 milionë euro, janë prekur mbi 800 persona
22/08/2019 15:53
Hetimi i krimeve elektorale, Dosja 184 i kalon prokurorisë së Dibrës
22/08/2019 15:46
Përplasen 3 automjete, plagosen 4 persona
22/08/2019 08:14
“Turizmi çalon në shërbim e cilësi”/ Ekspertët: Duhet të bëhet ndarja midis operatorëve incoming dhe outgoing
21/08/2019 19:39
Fituesi i lotarisë mashtroi me diplomën, arrestohet sa doli nga Ambasada e SHBA
21/08/2019 19:33
Unaza e Madhe këtë mandat/ Veliaj: Projekti nuk mund të bllokohet nga 30 zhurmaxhinj
21/08/2019 15:51
Transmetimet digjitale/ Puna ka nisur që në vitin 2006, në 1 shtator procesi mbyllet në 6 qarqe
21/08/2019 15:45
Analizat e fëmijëve. Këtë vit do të kryen në 4 poliklinika për të shmangur radhët
21/08/2019 15:33
Qeveria: S’kemi bllokuar fondet/ Ademi kërkon zgjidhje: Jam në detyrë deri sa Shkodra të ketë zgjedhje
21/08/2019 15:30
Anti-informaliteti nuk rriti të ardhurat/ Për korrikun 4.8% më pak se plani i parashikuar
21/08/2019 15:21
Përfituan 3.7 milion euro nga kreditë fiktive, në pranga 7 persona
21/08/2019 15:18
(Video) Shembet përfundimisht restoranti i Mihal Kokëdhimës
21/08/2019 13:55
Zjarr në Fier/ Digjen rreth 300 rrënjë ullinj
21/08/2019 13:35
Urat e Voskopojës/ Ajo e Shën Prodhomit u restaurua, dy të tjera janë në rrezik
21/08/2019 12:25
Gjirokastër/ Fluks për aplikimin e pasaportave, rreth 300 qytetarë çdo ditë
21/08/2019 12:22
Video/ Nis shembja e restorantit të Mihal Kokëdhimës
21/08/2019 07:44
Epoka e re e digjitalizimit/ Ofertat e Digitalb-it për dekoderin që ju duhet pas 1 shtatorit
20/08/2019 15:50
Me këngë nëpër Pazar/ Netët me grupin polifonik shëtitës në Gjirokastër
20/08/2019 15:33
Sot dhe nesër ditët më të nxehta/ Reshje shiu në fundjavë, por pushimet nuk do t’iu prishen
20/08/2019 15:24
Turizmi, s’ka njerëz të certifikuar/ Kasmi: Në tregun e operatoreve, me licencë, njerëz që nuk e meritojnë
20/08/2019 15:20
7 mijë fëmijë në klasë të parë/ Dokumentet që ju duhen për regjistrimin në shkollat e Tiranës
20/08/2019 15:17
Duart me gjak dhe britma, video e momentit kur pronari i lokalit terrorizon turistët spanjollë
19/08/2019 20:28
Digjitalizimi dhe oferta e Digitalb
19/08/2019 19:37
Klosi: Ndryshojmë rregullat e lojës
19/08/2019 19:25
Polic para lokalit të Kokëdhimës/ Bashkia Himarë: Biznesi i tij nuk ka paguar asnjë taksë
19/08/2019 19:13
Sa dembelë janë shqiptarët?
19/08/2019 15:53