Wake Up/ Tiri Gjoci i dashuruar, tregon se kujt ia dedikon këngën “Zemër”
22/05/2019 12:56

Ish fituesi i “The Voice of Albania 5”, Tiri Gjoci po punon gjithnjë e më shumë për të qenë pranë publikut. Pikërisht me datë 8 maj, (rreth dy javë më parë), ai ka publikuar projektin e tij muzikor të titulluar “Zemër” e cila tashmë është bërë dhe pjesë e Top List në Top Channel. Megjithatë menjëherë pas këtij projekti Tiri ka udhëtuar për në Israel, për të ndjekur më afër emocionet e forta të Eurovision, ku Shqipëria u përfaqësua nga këngëtarja Jonida Maliqi me këngën “Ktheju tokës”. Ai sëbashku me ekipin përfaqësues ka mbërritur në Tiranë vetëm dy ditë më parë. I ftuar në " Wake Up" Tiri rrëfeu se kujt ia dedikon këngën e re ndërkohë që tregoi dhe shumë detaje rreth Eurovision. Ai tha se Shqipëria duhej të ishte vlerësuar më shumë, ndërkohë që në sondazhet online ajo gjithmonë doli e para .

Eva Murati “e vetme” dhe e lumtur?!
17/09 20:02
Linja e re e Kim, 2 mln usd në pak sekonda
17/09 19:54
E pabesueshme, rrufeja godet makinën në lëvizje
17/09 15:42
Wake Up/ Capital T rrëfehet si asnjeherë tjetër në Wake Up
13/09 14:27
Në shesh xhirimin e “shtëpiake të dëshpëruara”, edhe Longoria pre e bulizmit
10/09 13:10
Stewart: Që kur dola hapur me të dashurën, s`kam marrë më asnjë rol!
03/09 17:53
Ilda Bejleri: Ja pse ika nga Supersporti. Shakohoxha të gjejë…
03/09 11:15
Peaky Blinders si Game of Thrones, frymëzim për emrat e rinj
30/08 08:12
Pasuria e Aretha Frenklin/ Edhe Obama ka pretendime
30/08 08:10
Ankand në Los Angeles/ Ikonat dhe legjendat e Hollivudit
30/08 08:05
“Në shtëpinë tonë” me Nevinën dhe Florin/ Nis nga shtatori, mesdita kalohet në ekranin e Top Channel
29/08 02:03
Fundi i pushimeve/ Si të përballohet kthimi në shtëpi
27/08 21:39
Dy vite pas sulmit vetëvrasës, Ariana Grande kthehet në Manchester
27/08 07:12
Sean Connery, feston 89 vjetorin/ 007 e famshme, serialin e nisi që në vitin 1967
25/08 21:58
Pritjes i erdhi fundi, ja kur nis “Breaking Bad”
25/08 21:44
Akademi arti në Kosovë, Dua Lipa dhuron 150 mijë euro
03/08 17:16
Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07 20:30
Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07 19:51
Wake Up/ Irgeni i Portokallisë i “futet” muzikës, rrëfen frikën e tij për rolin e Babales!
18/07 16:22
Supermakinat elektrike, Britania e Madhe prodhon modelin e ri Lotus Evija
18/07 12:49