Wake Up/ Olesia Leço: Pse është kthyer 14 shkurti në një “gllabërues” parash?
14/02/2019 10:59

Ekspertja e Bon Ton, Olesia Leço, sot ishte e ftuar në " Wake Up" ku tregoi se cilat janë dhuratat ideale në 14 shkurt. Ajo tha se, çiftet që kanë menduar të bëjnë dhurata në këtë ditë, duhet të mendojnë më shumë ide kreative se sa të shpenzojnë para.

Ndahet nga jeta ikona e modës, Karl Lagerfeld
19/02 15:27
Not kundër celulitit; Të rinjtë rusë e ushtrojnë në ujëra të akullta
19/02 14:32
Në Shtëpinë Tonë/ Karikaturat
19/02 12:06
Jeta personale e Gjergj Kaçinarit dhe marrëdhëniet e tij me të atin
18/02 21:53
Java londineze e modës, shpërthime ngjyrash në pasarela
18/02 21:01
Po vjen superhëna! Më e shndritshme se kurrë gjatë 2019-s
18/02 20:44
Voilà – Traditat më të çuditshme në planet
15/02 19:15
Voilà – Rimodelimi i vetullave nga personazhet Vip
15/02 19:15
Voilà – Mihrije Braha dhe Naim Abazi Intervista
15/02 19:15
Voilà – Kush janë personat më të pasur në botë?
15/02 19:15
Wake Up/ Klint Çollaku: Kënga “Kush të do” përjetim personal
15/02 13:25
Revolucion në WhatsApp, hyrja në grupe vetëm me leje
15/02 13:11
Cilat janë frutat e ballkonit? Emisioni “Në Shtëpinë Tonë” ju sjell disa sugjerime
15/02 11:43
“Thuaja me një lule”
14/02 14:15
Në shtëpinë tonë/ Karbohidratet, nutricionistja: Ja përse janë të rëndësishme në dietën ditore
14/02 11:48
Në shtëpinë tonë/ Infeksionet urinare dhe vaginale, mjekja: Kujdes nga tualetet e lokaleve
14/02 11:44
Wake Up/ Olesia Leço: Pse është kthyer 14 shkurti në një “gllabërues” parash?
14/02 10:59
Wake Up/ Alda Bardhyli: Librat më të bukur të dashurisë që mund të dhuroni
14/02 10:54
Wake Up/ Rikthimi i Nertila Kokës, këngëtarja rrëfen jetën në Suedi
13/02 11:52
Top Show/ Valer Kolnikaj: 15-vjeçarja, “fantazmë”! Askush nuk e njeh në Malësinë e Madhe
13/02 11:14