Wake Up, 17 Korrik 2019, Pjesa 3
17/07/2019 10:20

Tema: Korado Aliaj, dentisti që synon moderimin Fiton "Top Talent 2", gati një kontratë pune në Top Channel! Të ftuar: Korado Aliaj Tema: Studim: Adoleshentët që kalojnë më shumë se 9 orë në rrjetet sociale rrezikohen nga depresioni! Tema: Artistja 48-vjeçare dekoron 10 mijë objekte qeramike Tema: Partnerë në jetë dhe në skenë Gerta Mahmutaj dhe John Van Ride vijnë me “Kush je ti” Të ftuar: Gerta Mahmutaj, John Van Ride

Emisioni i plotë – Wake Up, 15 Nëntor 2019
15/11 14:49
Wake Up/ Praktikat studentore, si mundësi e sigurt për kontratë pune
15/11 12:37
Wake Up/ Suksesi i Gent Bejkos në Kanada dhe filmi që do e rikthejë në kinematë në Shqipëri
15/11 12:22
Wake Up/ Gent Bejko: Tirana po humbet referencat e së shkuarës.
15/11 12:09
Wake Up/ “Triumph”, një film për Kombëtaren që u frymëzua nga ndeshja historike me Serbinë
15/11 11:48
Tirana Street-food vjen në edicionin e tij të parë si Festival
15/11 11:06
Wake Up/ Flavia Kaba: Si u njoha me Zafonin? Ishte dashuri me lexim të parë
15/11 11:00
Emisioni i plotë – Wake Up, 14 Nëntor 2019
14/11 13:07
Zija Çela zbulon kush janë të pandershmit dhe të ndershmit në “Lavjerrësin e qytetit” të tij
14/11 11:52
Wake Up/ “Ëndrra e një nate vere”, spektakël fjale, ngjyrash dhr koreografie në Teatrin Metropol
14/11 11:48
Wake Up/ Si ndikon kërcimi në zhvillimin social – emocional te fëmijët
14/11 11:18
Wake Up/ 1 në 2 persona në Shqipëri nuk e dinë që vuajnë nga diabeti. Sëmundja po prek edhe fëmijët.
14/11 11:01
Wake Up/ Puna falas, shqiptarët rekord botëror, 9 miliardë dollarë punë të papaguar në vit
14/11 10:52
Emisioni i plotë – Wake Up, 13 Nëntor 2019
13/11 15:31
Wake Up/ Prej 6 vitesh vrapon në maratonat e New Yorku-t. Njihuni me juristen shqiptare
13/11 12:32
Wake Up/ Rudina Dembacaj flet për herë të parë për divorcin dhe si po e përjeton ajo dhe e bija
13/11 12:18
Wake Up/ Rudina Dembacaj bashkë me angazhimet në teatër tashmë dhe një biznes
13/11 12:11
Wake Up/ Petrit Ymeri: 800 tituj të rinj në Panairin e Librit
13/11 11:47
Wake Up/ Kontrollet radiologjike, pacientët rrezik nga rrezatimi. Flet mjeku Arben Rroji
13/11 11:30
Wake Up/ Av. i Popullit:Projekti te Astiri disa herë i ndryshuar, zvarritje flagrante e legalizimeve
13/11 11:03