Wake Up, 11 Korrik 2019, Pjesa 3
11/07/2019 11:35

Tema: 15 vjet DigitAlb Tema: 40% e konsumatorëve varen nga "Influencers" për blerjet e tyre Bizneset po investojnë te individët që kanë ndikim në rrjetet sociale Të ftuar: Jerina Lalaj Tema: Studim britanik: Ndotja e ajrit "i plak" mushkëritë me dy vjet! Tema: Shikimi në sy? Jo gjithmonë shenjë e mirë… Tema: "So high" kënga më e re e Jon Tarifës Këngëtari zgjedh Tiranën për premierën Të ftuar: Jon Tarifa

Flaka Krelani këndon live këngën më të dashur “Graden”
22/01 12:45
Flaka Krelani: Bashkëpunimi i radhës, me një mik të Chris Brown
22/01 12:20
Wake Up/ Flaka Krelani: Me reperin amerikan më lidhi Instagrami
22/01 12:09
Wake Up/ Flaka Krelani i përgjigjet akuzave për kopjimin e klipit të Rihannës
22/01 11:59
Wake Up/ Ermira Hysaj, aktorja që vdes dhe rreh burrat ne skenë
22/01 11:51
Wake Up/ Komiteti i Helsinkit: Rasti Strazimiri kalvari i një të sëmuri mendor në Strasburg
22/01 11:49
Wake Up/ Flaka Krelani: Pse reperi amerikan, Young Noble nuk hezitoi të ishte krah meje
22/01 11:43
Wake Up/ “Hedda Gabler” e Ibsenit për herë të parë në skenën shqiptare vihet nga një rumun
22/01 11:33
Wake Up/ Të riparosh librat me qëndisma dhe metrazhe, nisma e të rinjve në Durrës
22/01 11:26
Wake Up/ Pse fermerët nuk arrijnë të thithin fondet e BE? Programi IPARD II, ja sa do të fitojnë
22/01 11:09
Wake Up/ Besart Kadia: Për shkak të trafikut Tirana nuk është qytet për biznes
21/01 12:51
Wake Up/ Dr. i Arkivave: Shenjtërimi i “Nënë Terezës” jo feste zyrtare. Vendimi ishte politik
21/01 12:37
Wake Up/ Eksperti Gjoka: 200 orë humbje kohe në trafikun e Tiranës na kushton 400 mijë lekë
21/01 12:34
Wake Up/ Drejtori i Arkivave mbështet deputetin Murrizi: 21 janari Festë Kombëtare
21/01 12:24
Wake Up/ Debati; Pse ngjarjet historike “refuzohen” si festa zyrtare?!
21/01 12:04
Wake Up/ 4 mijë raste të reja me diabet, dimri shton rrezikun
21/01 11:59
Wake Up/ Në Elbasan mungon vaksina e gripit
21/01 11:43
Wake Up/ Mamaqi: E kam ftuar Bes Kallakun në premierën e filmit. Uroj të vijë
21/01 11:42
Wake Up/ Ermal Mamaqi “zbulon” rolin e kryeministrit Rama: Ai është daja im
21/01 11:41
Wake Up/ 700 mijë euro për filmin “I Love Tropoja” 3 herë më shumë se i pari
21/01 11:39