Wake Up, 11 Janar 2019, Pjesa 3
11/01/2019 15:35

Tema: "Carmen"-i i Gëzim Myshketës TKOB e shpalli veprën më të mirë të sezonit Te ftuar: Gëzim Myshketa Tema: Samanta Karavella "Vonë" bashkohet me Elinel Këngëtarja dhe reperi sapo kanë publikuar klipin e ri Te ftuar: Samanta Karavella