Vazhdojnë reshjet edhe gjatë fundjavës, njihuni me parashikimin e motit
13/12/2019 08:07

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore.

Edicioni Informativ, 8 Korrik 2020, Ora 19:30
08/07 20:52
Aksident në Lezhë/ Përplasen 2 automjete dhe një motor, një prej 2 të plagosurve në gjendje kritike
08/07 20:45
Top News – Era Istrefi në Prishtinë/ Familjarët e surprizojnë për ditëlindje
08/07 20:39
Top News – Programi ekonomik i PD/ Basha takim me ekspertë Gjermanë
08/07 20:37
Top News – Policia Holandeze/ Zbulon konteinerët e ‘torturave’
08/07 20:33
Top News – Tabaku i përgjigjet Ramës/ “800 mijë vota t’i shohë në ëndërr”
08/07 20:28
Top News – Ribashkimi i ‘Friends’/ Pas 25 vitesh, gati seria e re
08/07 20:27
Top News – Virusi anulon festivalin/ Xixëllonjat vallëzojnë vetëm
08/07 20:26
Top News – Plani në Britani/ 50 për qind ulje nëse darkon jashtë
08/07 20:25
Digitalb, oferta në Elbasan/ Ftesë për banorët e zonës të përfitojnë nga platforma më e madhe shqiptare
08/07 20:22
Shkrihet ambasada në Athinë/ Akuza për korrupsion me pasaportat. Skandal konsullatën e Selanikut
08/07 20:20
Ekskluzive/ Gent Cakaj shkrin të gjithë ambasadën shqiptare në Athinë
08/07 20:19
100 vjet Tirona/ Përgatitjet për festën e madhe të ekipit të futbollit
08/07 20:01
Top News – Riparimi i ndërtesave/ Qeveria ndan fondin për 5 Bashki
08/07 20:00
Dy urdhrat për maturantët/ Regjistrimi në universitete, brenda një muaji ministria i ndryshon rregullat
08/07 19:59
Kosovë, ligji anti-covid/ Qeveria mblidhet të enjten për ta kaluar më as në parlament
08/07 19:48
Familjarët e të prekurve me Covid/ Çdo ditë tek dera e infektivit mblidhen me dhjetëra persona
08/07 19:47
Top News – Thaçi thirret në Hagë/ Të hënën pyetet nga prokuroret
08/07 19:44
Sektet fetare, të paregjistruara/ Komiteti i kulteve nuk ka asnjë listë zyrtare
08/07 19:37
Refuzon ushqimin prej 6 muajsh/ 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Besoj te ringjallja, në një trup të pavdekshëm
08/07 19:36