Vale e re e zhvlerësimit të euros, BSH: Normë e sezonit të verës, kursi do të rikthehet në normalitet
15/08/2019 19:54

Vala e re e zhvlerësimit të euros ndaj lekut ka hapur sërish debatet në publik për shkaqet e këtij fenomeni. Opozita dhe disa ekspertë thonë se një pjesë e dobësimit të euros është e lidhur me paratë e pista që hyjnë në ekonomi nga trafiku i drogës apo aktivitetet e tjera krimnale.

Rama publikon fjalimin e Erdogan: E ngremë Shqipërinë në këmbë, të ndihmojmë vëllezërit tanë
08/12 20:30
Nisma e Greqisë para takimit të BE/ Mbështetja për zgjerimin, thërret Ministrat e Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut
08/12 20:28
Pa marrëveshje me LDK/ Kurti: Shkojmë në zgjedhje
08/12 20:18
Pishtari i humanizmit/ Në 29 vjetorin e protestave të studentëve nderohet “Fundjava ndryshe”
08/12 20:14
E diela buzë detit/ Durrës, banorët po përpiqen ti rikthehen normalitetit pas tërmetit
08/12 20:09
Kthehen të strehuarit në Kosovë/ Haradinaj: Janë mbi 1300 persona që erdhën pas tërmetit
08/12 20:06
Bukuroshet norvegjeze habisin me Frozen dhe traditat me çmime marramendëse !”E Diell” 8 Dhjetor 2019
08/12 18:14
Banesat e premtuara/ Erdogan për Top Channel. Për 6 muaj deri në një vit do e kemi kryer si punë
08/12 18:13
Shembet me tritol pallati 5 katësh/ Shkozet, banorët: U rrëzuan muret për dyqanet e katit të parë
08/12 15:50
Nga çadrat në Kontenierë/Banorët e Manzës të dëmtuar nga tërmeti
08/12 15:47
29 vite më parë, kur nisi të shembej diktatura
08/12 15:25
Shkozet/ Shembet me shpërthim godina 4 katëshe, mbetet vetëm, pluhuri pas
08/12 14:04
Dy tërmete gjatë natës/ Banorët e Shetaj në makinë dhe çadra: Kemi frikë
08/12 13:13
Veliaj: Gjendja emergjente mbaroi, akti patriotik që mund të bëjë çdokush…
08/12 12:37
Korçë/ 5 të arrestuar nga operacioni anti-kontrabandë
08/12 12:33
Video/ Zjarr i madh në një banesë në Fier, digjen 1000 dengje bari dhe furgoni
08/12 10:25
Durrësi ndez dritat e festës! Gjallërohet atmosfera në qytet, festë edhe në lagjet e shkatërruara
07/12 20:10
Situata pas tërmetit, Lezhë/ Sa pallate paraqesin rrezikshmëri të lartë
07/12 19:24
Aksidenti në Korçë/ Shoferi humbi jetën, po punohet për nxjerrjen e trupit
07/12 18:12
U vra apo vdiq Ismail Qemali? Sonte në “Gjurmë Shqiptare” në Top Channel
07/12 17:11