Vajza që u abuzua nga babi/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
11/07/2019 19:41

Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar.

Top News – Paralajmërimi i Ramës/ ‘Bizneset të aplikojnë, ndryshe…’
28/05 15:03
Top News – Gjyqi ndaj Tahirit/ Shtyhet, shkak njoftimi i vonuar
28/05 14:46
Top News – “Ejani ne qoshen e vetme pa korona”, Mali i Zi josh turistët!
28/05 14:04
Top News – Gati dekreti i ri, Trump kërcënon mediat sociale
28/05 13:44
Top News – Tifozët pranë futbollit / Në Çeki ndeshjet shihen në drive-in
28/05 13:34
Top News – Basha me fasonët/ ‘Gjysma e punonjësve, pa punë’
28/05 13:33
Top News – Covid në 24 orë/ 26 raste të reja vetëm në Tiranë
28/05 13:32
Edicioni Informativ, 28 Maj 2020, Ora 12:00
28/05 13:30
Top News – Bilanci/ 5 milion e 700 mijë të inferkuar, mbi 357 mijë të vdekur nga Covid-19
28/05 13:14
Top News – Kosovë, prova për protesta/ Një ditë para vendimit të gjykatës
28/05 13:13
Top News/ Kosova hap xhamitë dhe kishat
28/05 13:11
Top News – Pasojat e pandemisë/ BE prezanton buxhetin rekord
28/05 13:06
Top News – Vdiq në duart e policit/ Tensione dhe përleshje në SHBA
28/05 13:05
Shijaku si Aleppo/ Qyteti nën rrënojat e tërmetit pas shembjes së godinave të dëmtuara
28/05 13:03
Kim takon Ruçin/ Ambasadorja amerikane vijon takimet për reformën zgjedhore
28/05 13:03
Infektohen mjekë e pacientë/ 26 raste të reja në Tiranë, shumica në QSUT
28/05 13:01
Top News – Kryqi i Kuq raporton mbi 200 sulme të lidhura me koronavirus ndaj zyrtarëve shëndetësorë
28/05 12:55
Top News – Kina miraton ligjin e ri të sigurisë për Hong Kongun
28/05 12:54
Basha nga Kruja: Gjysma e punonjësve kanë humbur punën, mungesë e mbështetjes së qeverisë
28/05 12:52
Top News – Bilanci tragjik, SHBA kalon 100 mijë vdekje nga koronavirusi
28/05 12:51