Tri grupe për Reformën Zgjedhore/ Ekspertët po kthejnë rekomandimet e ODIHR në amendamente ligjore
20/10/2019 15:31

Prej më shumë se një jave ekspertët e reformës zgjedhore po punojnë për përkthimin e rekomandimeve të OSBE-OHDIR në amendamente ligjore.

Rezoluta për presidentin: Të reflektojë/ Socialistët përgatisin projektin. Do e votojnë në Kuvend
14/11 19:19
Basha mbështet Metën: Në Kushtetuese, grusht i pastër institucional
14/11 15:30
Sherri i ri për Kushtetuesen/ Presidenti emëroi Xhaferllarin, Arta Vorpsi betohet para noterit
14/11 15:24
Kushtetuesja/ Presidenti, akuza KED për interpretimin e afatit
14/11 07:38
Basha: Kriza nuk ka kursyer as biznesin e vogël
13/11 20:11
Rama, intervistë për revistën italiane: Ja përse Shqipëria mund të ndihmojë vendin tuaj
13/11 18:23
Përplasjet te “Unaza e Re”, Basha: Goditje e planifikuar nga Rama, ai dhe Veliaj do mbajnë përgjegjësi
12/11 15:22
Kuvendi kundër Presidentit- Nuk pranon ngrirjen për gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 19:45
Kuvendi kundër Presidentit/ Nuk pranon ngrirjen për Gjykatën Kushtetuese, kalon në votim
11/11 16:26
Basha, premtime ekonomike: Ulim taksat, moratorium për inspektorët
11/11 15:38
Kush po e pengon heqjen e kufirit Shqipëri-Kosovë?
11/11 12:44
Vakancat/ Manja: Arsyetimi i presidentit dashakeq, synohet bllokimi i bërjes funksionale të Gjykatës Kushtetuese
11/11 12:22
Rama: Mendoj dhe punoj për interesat e Shqipërisë e të Kosovës, duhet të bëjmë gjëra me zgjuarsi
10/11 20:21
Të hënën, dy anëtarë të Kushtetuese/ “Në pranverë gjykata do jetë funksionale”
09/11 16:12
Në Ohër, Rama-Zaev-Vuçiç/ Diskutimi për lëvizjen e lirë në rajonin e Ballkanit
09/11 15:13
Balla në takimin e PS: Të hënën votojmë dy anëtarë të Kushtetueses, Reformën Zgjedhore e mbyllim në…
09/11 13:14
Rama: Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK
09/11 13:13
Rama “thumbon” Macron: Varkë në mes të detit, pa busull
09/11 12:25
Basha i pandehur për falsifikim/ Përplasje mes prokurorëve për “pastrimin e parave”
08/11 19:42
Akuzat për falsifikim dokumentash, Basha: 90% e gënjeshtrës ra
08/11 19:26