Tregtarët e Korçës i tremben qirasë te markata e re
01/04/2019 12:30

Ndërtimi i markatës së re të Korçës shihet me skepticizëm nga tregtarët, të cilët pavarësisht kushteve dhe standardeve të tregtimit, thonë se nuk mund të përballojnë qiranë.

Kontroll spitaleve private. Verifikim për mjekimet dhe ilaçet që përdorin
20/05 19:36
Festa e mjaltit në Korçë
19/05 20:22
Nis “Ora e Tiranës”. Nga e hëna në Top News, një program dedikuar kryeqytetit
19/05 16:33
Vlora, festë për turizmin. Koncert në shëtitoren e qytetit
19/05 16:09
Fundjava e Tiranës. Më të preferuarat, zonat me gjelbërim
19/05 15:45
Dita e fëmijëve të zhdukur. Në Shqipëri, 12 mitur s’janë kthyer ende pranë familjes
17/05 19:43
Në një vit, 4500 divorce. Mbi 80% e kërkesave bëhen nga gratë
15/05 20:19
I sëmuri merr stafilokokun në sallën e operacionit, mjekët kthejnë lekët
09/05 22:49
Në fermat që eksportojnë. Fermerët e Lushnjës e Kuçovës: Asnjë kamion nuk është kthyer
09/05 20:21
Shantazhet me foto e video, ekspertët e IT: Kujdes para se të shisni celularët!
09/05 20:19
Muaji i shenjtë i Ramazanit. Në familjen Hoxha ku agjërojnë të gjithë
06/05 20:51
Të helmuar nga uji i pijshëm. Në Bulqizë, mes banorëve që kërkuan ndihmë në spital
06/05 20:30
Korçë, pylli i fazanëve rikthehet pas vitesh braktisjeje
05/05 20:58
5 Maji, dita pa makina. Aktivitetet në Tiranë u zhvilluan vetëm pas përfundimit të shiut
05/05 20:18
Bulqizë, helmimi nga uji i pijshëm
05/05 19:39
Bulqizë, rreth 30 persona përfundojnë të helmuar nga uji në spital
04/05 20:25
Rreziku nga Dimetridazoli. Veterinerët: Është hequr nga lista e shërbimit, dëm për njeriun dhe kafshët
04/05 19:40
Raporti për lirinë e medias: Gazetarët vetëcensurohen! Shumë gazetarë, por paguhen keq
03/05 20:44
Gazetarët: Beteja jonë, e vërteta! Qeveria dhe politika të jenë sa më pak nervozë me median
03/05 20:16
Dogana e Merdares, Serbia nuk zbaton marrëveshjen, pezullohen fondet e BE
02/05 12:40