Transferta pozitive, triumfojnë Gjermania dhe Holanda
10/09/2019 07:49

Irlanda e Veriut u detyrua të dorëzojë kryesimin e grupit C në eliminatoret e Europianit 2020, pas humbjes 0-2 në shtëpi, ndaj Gjermanisë që intrigon edhe më shumë fatet e kualifikimit.

Edicioni Informativ, 21 Tetor 2019, Ora 19:30
21/10 20:05
Protesta në kryeqytetin e Libanit, kundër qeverisë së korruptuar
21/10 19:56
Nga Siria amerikanët ikin në Irak/ Civilët kurdë i qëllojnë me patate, shprehin indinjatën për largimin
21/10 19:53
Kosova, tjetër operacion në Siri/ 37 gra dhe fëmijë presin në kufi me Turqinë që të riatdhesohen
21/10 19:47
Dështon mbledhja për SPAK/ KLP duhet të përgjigjej, a mund të ndërtohet me 8 prokurorë
21/10 19:44
Maqedoni/ Zgjedhjet e parakohshme, partitë “nisin” fushatën
21/10 19:39
Aksidentet, më shumë viktima/ Në 9 muaj bilanc lufte, 157 të vdekur në rrugë
21/10 19:36
Sunfire, prokuroria nis hetimin/ Pesticidi i ndaluar që shitej në farmaci, një i dyshuar deri më tani
21/10 19:35
Në Durrës, muze për detin/ Një galeri me fotot e anijeve të para shqiptare
21/10 19:08
Lajme WEB – Ora 19:00 – 21 Tetor 2019
21/10 19:00
Muzeu i Luvrit mbërthen admiruesit e Da Vincit/ Gati ekspozita e gjeniut
21/10 18:39
Një tjetër “Mona Liza”, që mund të vlejë miliona dollarë
21/10 17:19
Policia Rrugore, masa të shtuara për parandalimin e aksidenteve rrugore
21/10 17:19
Negociatat/ Basha: Po mbahemi peng nga Rama; të ndjekë Maqedoninë në zgjedhje të parakohshme!
21/10 17:05
Nis sezoni i mbjelljeve, 3 mijë pemët e para vendosen përgjatë lumit të Lanës
21/10 17:01
Përse Franca thotë “Jo”? Analiza: Parisi po rrëzon angazhimin 20 vjeçar të BE
21/10 16:31
Edicioni Informativ, 21 Tetor 2019, Ora 15:00
21/10 16:28
Lufta ndaj kancerit- Shkencëtarëve u lind një ide e re!
21/10 16:10
Tetori i librit dhe arteve/ Botuesit kërkojnë kthimin e vëmendjes ndaj librit
21/10 16:08
Sigurimet, 93 milionë euro/ Në 8 muaj, rritja vetëm 2,3 përqind
21/10 16:05