Topin e parë e nis… ariu!!!
16/04/2018 21:37

Një skenë e rrallë u pa në prag të ndeshjes Masjoek-Angoesjt, e vlefshme për kategorinë e tretë të futbollit në Rusi. Një ari u shfaq në fushën e lojës për t’i dorëzuar topin arbitrit të takimit. Përpara se të bënte detyrën e tij, ariu kërkoi edhe duartrokitjet e publikut.

Dhuna nga tribuna VIP. Politikanët, protagonistë të ngjarjeve të shëmtuara në fushë
25/04 15:40
Si më sulmoi Erjon Braçe; Rrëfimi i arbitrit të ndeshjes Partizani-Skënderbeu
24/04 19:50
Shoqata e Arbitrave dënon veprimin antisportiv të deputetit Braçe
24/04 15:14
Kategoria Superiore, java e 30 mbyllet me superndeshjen Partizani-Skënderbeu
23/04 15:05
Afrikë e Jugut, ferri në stadiumin e ndërtuar për Botërorin e 2010-s
23/04 12:50
Vllaznia nuk del nga zona e “ftohtë”
21/04 21:13
Superiorja në tri ditë, Vllaznia në kërkim të pikëve të mbijetesës
21/04 14:22
Pepe “qimen” e ndërron, por zakonin s’e harron
20/04 10:59
Mos kërkoni më se e gjetëm: ky është gabimi i vitit
19/04 17:44
Drejtoria e Tatimeve kërkon kontroll
18/04 15:34
Kupa e Shqipërisë, sot përcaktohen finalistët
18/04 12:38
E pabesueshme! Futbollisti sulmon trajnerin e tij pas zëvendësimit
17/04 16:38
Topin e parë e nis… ariu!!!
16/04 21:37
Rimarrja e titullit, presidenti i Skënderbeut Takaj: Titujt nuk fitohen me VKM
13/04 11:54
Dëshpërimi i Arturo Vidal për penalltinë kundër Juves
12/04 14:39
Gjesti për të cilin po flasin të gjithë
12/04 08:54
UEFA e dënoi me bindje të plotë, Prokuroria pezullon hetimin ndaj Skënderbeut
11/04 14:29
Feston golin e skuadrës së zemrës mes tifozëve kundërshtarë, nis “lufta”
11/04 09:44
Aksioni që zbulon nivelin e futbollit në Kinë
10/04 12:02
Tifozët zgjedhin golin më të bukur të Botërorit… dhe nuk është ai i Maradonës!
10/04 09:36