Top Show Magazine, 29 Dhjetor 2017, Pjesa 3
30/12/2017 10:02

Tema: Beniada ne “kerkim” te burrit. Tema: Bertina rrefen Dubain Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Rezart Veleshnja, Nicol Spaho, Marjona Metohu, Arbesa Ahmedaliu, Bertina Mehmeti, Beniada Nishani - Ajo ishte një nga të ftuarat që hapi sezonin televiziv në shtator. Të gjithë morën vesh lidhjen e saj te gjakut me Ish-Presidentin Nishani, raportin e saj me fotot nudo, jetën në Itali po ashtu dhe kërkesën e saj për të gjetur një burrë shqiptar. Por a e ka gjetur ajo? - Ajo nisi një aventure të re duke braktisur çdo gjë në Shqipëri madje dhe famën që i dha "Big Brother 3" për t`u zhvendosur në Dubai. 3 vjet pa ardhur në Shqipëri, kurioziteti për të mësuar më shumë për jetën e saj atje ishte i madh.

Kur Albana Osmani ngatërron bidenë me sapllaken
19/04 18:30
Arbër Çepani & Alket Islami tregojnë se çfarë do të ndodhë në South Outdoor Festival në Vuno
19/04 18:29
Arjan Konomi shpjegon një pjesë të historisë rreth fshatit Vuno
19/04 18:27
Dhurata Gazulli & Harjulla Çeku rrëfejnë anët pozitive të turizmit alternativ & South Outdoor Festival
19/04 18:26
“Gomari i Babatasit” i Fishtës një” shuplakë” për politikën shqiptare
19/04 18:23
Grupi Polifonik Karakteristik i Himarës “Vajza e valëve”
19/04 18:22
Grupi Polifonik Karakteristik i Himarës “Kur më shkon si Amazonë”
19/04 18:21
Kamela Islamaj kendon LIVE “Can`t stop dhe feeling”- Justin Timberlake
19/04 18:21
Kamela Islamaj kendon LIVE Fun- We are young ft Janelle Monae
19/04 18:19
Valbona Selimllari rrëfen udhëtimet me fëmijët e saj nëpër Shqipëri
19/04 18:16
Top Show Magazine, 18 Prill 2018, Pjesa 1
19/04 14:48
Top Show Magazine, 18 Prill 2018, Pjesa 2
19/04 14:48
Top Show Magazine, 18 Prill 2018, Pjesa 3
19/04 14:48
Top Show Magazine, 18 Prill 2018, Pjesa 4
19/04 14:47
Top Show Magazine, 18 Prill 2018, Pjesa 5
19/04 14:47
Finalistët e “The Voice Kids”, ‘zihen’ mes tyre se kush trajner është më i mirë sipas tyre!
19/04 13:42
Finalistët e “The Voice Kids”, tregojnë talentet e tyre në lojë dhe në kërcim!
19/04 13:42
Marsela, hap Top Show Mag për sonte, me këngën, “Adventure of Lifetime”, të Cold Paly.
19/04 13:42
Finalistët e “The Voice Kids”, imitojnë njëri-tjetrin dhe trajnrët e tyre si kurrë më parë”
19/04 13:42
Ja c’mendojnë finalistët e “The Voice Kids” për fitimin e cmimit si dhe për Ledion Licon!
19/04 13:41