Top Show, 6 Dhjetor 2017, Pjesa 2
07/12/2017 14:25

Tema: Demonizimi i ushqimit Te ftuar: Sazan Guri, Arlinda Garuci, Anjeza Maja, Endri Haxhiraj, Aldo Merkoci, Senera Hoxha, Fjoralba Dizdari, Alban Musa - Të ushqehesh me frikë duhet të ishte një proces shijimi dhe kënaqësie, por në fakt të ushqyerit është kthyer në burim frikërash. Përse kemi frikë të hamë? A është beteja e ushqimit, një "luftë" që po zhvillohet nën maskën e shkencës?

Top Show Magazine, 23 Maj 2018, Pjesa 1
24/05 13:11
Top Show Magazine, 23 Maj 2018, Pjesa 2
24/05 13:11
Top Show Magazine, 23 Maj 2018, Pjesa 3
24/05 13:11
Top Show Magazine, 23 Maj 2018, Pjesa 4
24/05 13:11
Top Show Magazine, 23 Maj 2018, Pjesa 5
24/05 13:10
“Vetvrasësi” vjen në Tiranë, më data 24-25-26-27 Maj, ora 20:00!
24/05 12:43
Sabina Kodra: “Merr kamerën, dil në rrugë dhe xhiro, kjo është kinemaja sot!
24/05 12:43
Të thënat dhe të pathënat e dasmës mbretërore, Harry & Meghan!
24/05 12:43
Armina Mevlani: “Me tipin që kam, nuk do të bëj një dasëm klasike por…”!
24/05 12:42
Anxhela: “Jam 32 vjece dhe të jem edhe e virgjër do ishte turpi i zotit”!
24/05 12:42
Anxhela Peristeri: “Në greqi kam punuar me Eleni Fureira por edhe kam rrahur dy greke”!
24/05 12:42
Lori Hoxha: “Tani, një njeri i papërsëritshëm, nuk bëhen dy”
24/05 12:42
Lori Hoxha: “Tani është sinonim i Topit. Nuk do t’i largohesha vizionit të tij kurrë”
24/05 12:41
Lori Hoxha: “Është një privilegj të jem vajza e Dritan Hoxhës”
24/05 12:41
10 vjet pa Dritan Hoxhën!
24/05 12:41
Marsela, këndon “I don’t want to go with like that”, live, në Top Show Mag!
24/05 12:41
Marsela, këndon “Your song”, të Elton John, live, në Top Show Mag!
24/05 12:40
Olsa Papandili, këndon “Amado mio”, live në Top Show Mag!
24/05 12:40
Anxhela Peristeri, improvizon këngë në gjuhë të ndryshme!
24/05 12:40
Anxhela Peristeri, kolazh me këngët e saj kushtuar dashurisë!
24/05 12:40