Top News – Studiuesit Italianë: Vdekjet me shumë se shifrat zyrtare
26/03/2020 20:55

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Greqi, sot 3 viktima/ Më pak raste të reja, por shtohen të prekurit në anijen turistike
02/04 21:51
Britani, rritet bilanci/ Më shumë viktima se dje, por më pak të infektuar
02/04 21:50
Top News – Një javë e semurë!/ Vdes 48 vjeçarja pa asnjë sëmundje
02/04 21:35
Top News – Bilanci i Covid 19/ Itali, 760 viktima ne 24 ore
02/04 20:58
Top News – ‘Shpaloset’ në Serbi ’diplomacia e maskave’ e Pekinit
02/04 20:54
Top News – SHBA në kthetrat e koronës/ Bota drejt 1 milionë rasteve
02/04 19:00
Top News – UFC, Sfida me Ferguson/ Khabib tërhiqet,shkak korona
02/04 17:50
Top News – Epidemia në Itali/ Kur mbaron makthi
02/04 17:26
Top News – Europa Lindore/ A është më rezistente nga korona
02/04 17:21
Top News – Masa të forta në Kinë/ Ndalohet mishi i qenit dhe maces
02/04 17:14
Top News – Kriza e koronës/ ‘Gëzon’ natyra në jug të Francës -Pa koment
02/04 17:07
Top News – Einburg, korona/ Anulohet festivali i artit – Pa koment
02/04 16:59
Top News – Çmimi i naftës në pikiatë/ Nuk do ketë hapësirë për ta mbajtur
02/04 16:49
Top News – Berlin, parku zoologjik/ S’ka vizitorë, paqe për kafshët – Pa koment
02/04 16:47
Top News – Austri maskat/ Shpërndahen në supermarket – Pa koment
02/04 16:46
Top News – Shkencëtarët Kinezë/ Zbulojnë anti trupat kundër koronës
02/04 16:42
Top News – SHBA alarmi/ Po mbarojnë pajisjet mbrojtëse
02/04 14:44
Top News – Nuk mjafton sëmundja/Në Spanjë, papunësia rekord
02/04 14:39
Top News – Të sigurta për testim/ Dy vaksinat kundër koronës
02/04 13:20
Top News – Shkencëtaret kinezë/ Zbulojnë anti trupat kundër koronës
02/04 13:17