Top News – Inxhinieri shqiptar/ SHBA, projektoi maskat e shpejta
05/04/2020 11:34

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Eksperti juridik “lëshon bombën”: Në Kosovë, po bëhet grusht shteti!
29/05 15:49
Top News – “Plas në Rusi”, dyfishohen viktimat nga Covid-19!
29/05 15:11
Top News – Mjeku Italian/ Asimptomatikët nuk infektojnë
29/05 14:47
Top News – Koronavirusi/ Rritet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Gjermani
29/05 12:49
Top News – Vdes në spital nga një mbidozë paracetamoli nëna e dy fëmijëve
29/05 12:24
Top News – Trump, mediat sociale/ Urdhër ekzekutiv kundër tyre
29/05 12:00
Top News – Përleshjet Mineapolis/ Tubuesit djegin stacionin policor
29/05 11:57
Top News – I kryen kompania shqiptare, Luksemburgu nis testime masive për Covid-19
29/05 11:26
Greqi, sot dy viktima/ Qeveria pret paketën e madhe financiare nga KE
28/05 20:26
Covid-19 në Britani/ 7% e kanë kaluar sëmundjen, sot lehtësime të reja
28/05 20:25
Top News – Koronavirusi në Itali/ 24 orët e fundit 70 humbje jete
28/05 19:18
Top News – Kroacia hap kufijtë/ Shpreson ‘të shpëtojë’ sezonin turistikë
28/05 18:11
Top News – OBSH për Evropën/ 159 mijë vdekje shtesë nga marsi
28/05 16:51
Top News – Pas aksidenteve ajrore, Boeing rinis prodhimin e 737 Max
28/05 15:59
Top News – Sot është dita e hamburgerit, panines më të famshme në botë
28/05 15:21
Top News – “Ejani ne qoshen e vetme pa korona”, Mali i Zi josh turistët!
28/05 14:04
Top News – Gati dekreti i ri, Trump kërcënon mediat sociale
28/05 13:44
Top News – Tifozët pranë futbollit / Në Çeki ndeshjet shihen në drive-in
28/05 13:34
Top News – Bilanci/ 5 milion e 700 mijë të inferkuar, mbi 357 mijë të vdekur nga Covid-19
28/05 13:14
Top News – Pasojat e pandemisë/ BE prezanton buxhetin rekord
28/05 13:06