Tiranë, shpërthen një bombol gazi – Pa koment
14/01/2018 13:09

Një bombol gazi shpërtheu në një banesë në kryeqytet. Nga shpërthimi i fuqishëm në rrugën "Thoma Koxhaj” fatmirësisht nuk pati të lënduar, sepse bombola ishte vendosur në ballkon dhe në banesë nuk kishte njeri.