Tërmeti s’e ndali Superligën/ Skënderbeu mundi Teutën, panik në Partizani – Bylis
21/09/2019 23:50

Këto janë momentet e panikut që përjetuan tifozët e pranishëm në Selman Stërmasi për të ndjekur sfidën mes Partizanit dhe Bylisit për shkak të tërmetit të fuqishëm që goditi vendin tonë pasditen e kësaj të diele.

Britania, 2 mln të infektuar?!/ Të infektuar më pak, por shtohen rastet e vdekjeve
30/03 16:34
Ndëshkohen 157 persona/ Dolën për shëtitje gjatë fundjavës
30/03 16:33
11 viktima/ Shërohet një e moshuar nga Durrësi. Të prekurit shkojnë në 223
30/03 16:30
Maskat e burgut/ Kosovë, i qepin të rinjtë në qendrën korrektuese
30/03 16:26
Top News – Rrëfimi i Valbonës/ Puna nuk më tremb, merak vajzën
30/03 16:24
Edicioni Informativ, 30 Mars 2020, Ora 15:00
30/03 16:05
Aplikimi për pagën e luftës/ Në prill do jepen 26 mijë lekë për çdo të punësuar apo vetëpunësuar
30/03 15:33
Durrës, mbyllet tregu/ Tregëtarët e vegjël do shpërndahen në një hapësirë më të madhe
30/03 15:28
Në treg me rregullat e reja Shumë persona nuk arritën të marrin lejen për pazar
30/03 15:25
Aplikacioni për lirinë e kufizuar/ Shumë qytetarë nuk arrijnë të marrin lejen për të dalë
30/03 15:22
Shtohen të infektuarit/ Zgjerohet harta në Korçë, Vaun e Dejës dhe në Tropojë
30/03 15:19
“Adopto një gjysh e gjyshe”, njihuni me nënë Hatixhenë që dhuroi pensionin për familjet në nevojë
30/03 15:08
Top News – 85200 të prekur/ Spanja kalon dhe Kinën
30/03 14:49
Top News -Habit presidenti Bjellorus/ Kundër koronës, pini vodka!
30/03 14:47
Kohë pandemie/ Mblidhet Komisioni i Shëndetësisë, miratohen 3 Akte Normative
30/03 14:15
Top News – Lëvizje për shëtitje: 157 shtetas të gjobitur në 24 orë
30/03 14:02
Top News – Dëshmia e 26-vjeçares mësuese: Si e mposhta koronën
30/03 14:01
Top News – Nuk përqafon dot të birin: Infermieri shpërthen në lot, Pa koment
30/03 13:53
Top News – Notre Dame e Montreal: Bien këmbanat për të infektuarit, Pa koment
30/03 13:53
Top News – Mjekët nisin punën/ Itali, momentet e para nga spitali
30/03 13:44