Tenton të djegë Katedralen e Nju Jorkut, ndalohet me shishe benzine në derë
18/04/2019 20:44

Një person është arrestuar pasi ka hyrë në Katedralen e Shën Patrikut në Nju Jork, me dy shishe të mbushura me benzinë dhe shkrepëse.

Keqtrajtohej nga pronari, një qen para gjykatës në Kosta Rika
23/07 18:40
Suksesi i “Bohemian Rhapsody” – 1 miliardë klikime në “Youtube”
23/07 16:58
Sozitë e shkrimtarit Heminguej. Konkurs në 120-vjetorin e lindjes
23/07 16:45
Premiera e filmit të Tarantinos, “Once Upon a Time in Hollywood”
23/07 16:26
Kriza në Venezuelë, vendi zhytet sërish në errësirë
23/07 16:17
Boris Johnson, kryeministri i ri i Britanisë së Madhe
23/07 15:30
Vala e dytë e të nxehtit/ Temperaturat sot në disa vende të Evropës shkojnë në 40 gradë
23/07 13:01
Parlamenti i ri grek i jep besimin qeverisë Mitsotakis
23/07 12:19
Irani arreston 17 spiunë të CIA-s/ Ka dënuar me vdekje disa prej tyre
22/07 20:04
Alarmi për ditën më të nxehtë/ Masat në Europë ndaj temperaturave të larta
22/07 19:51
Nga bodrumi i Bethlehemit, distiluesi palestinez gëzon famë botërore prej likerit arak
22/07 18:47
Athina: Tirana të plotësojë kushtet. Do të monitorojmë plotësimin e 5 prioriteteve që ka vendosur BE
22/07 18:34
Dyshja që do të qeverisë Ukrainën pas zgjedhjeve, një ish komedian dhe një yll rock-u
22/07 15:57
Turi i Francës/Yates fiton etapën e 15-të në çiklizëm
22/07 14:19
Numër i lartë divorcesh, Danimarka merr masa drastike për t’i parandaluar
22/07 14:12
Plazhet e Kubës, jo për vendas/Të paarritshme për vendasit,shkak transporti
22/07 14:08
2400 notarë, pjesë e garës së notit në Bosfor
22/07 12:58
Temperaturat e larta në SHBA, ngrihen qendrat e ftohjes kundër vapës
22/07 12:41
Të dhënat e Eurostat, Islanda, vendi më i shtrenjtë
21/07 23:03
Po vjen Olivewood, Qipro po rivalizon Hollywood-in
21/07 23:02