Studim për sportistet/ Spinaqi në listën e dopingut!
25/06/2019 21:02

Sa e sa fëmijë janë rritur me imazhet e një marinari simpatik që në bazën e fuqisë së tij ka përdorimin e spinaqit, në doza të caktuara sa herë ai ka nevojë të luftojë rivalin e tij Pluto.

Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07 21:27
Vendet e punës që do të zënë robotët!
19/07 21:10
Paris/ Supermarketi “online” gjen zgjidhjen për paketimet një përdorimshe
19/07 20:32
Vulin krahason Kosovën me militant të Shtetit Islamik
19/07 18:34
Këshilltari i Trump: Kosova e Serbia t’i kthehen dialogut
19/07 18:10
Festivali i super heronjve – Hulku me shokë në “Comic Con” në San Diego
19/07 17:29
Singapori Hi-Tech, robotët për pastrim dhe argëtim
19/07 14:31
Propozimi i Ziadin Selës: Vendasit e kanë humbur kredibilitetin
19/07 14:29
Kanceri i lëkurës, rritet numri i rasteve në botë
19/07 12:30
Luftanija amerikane, rrezon dronin iranian
19/07 11:08
Historike/ Nis restaurimi i arkivolit të artë të faraonit egjiptjan
19/07 03:10
Kujdes nga “FaceApp” që ju plak! SHBA thotë se pas qëndrojnë rusët
18/07 19:51
Vala e dytë e të nxehtit/ Temperaturat do të rriten sërish javën e ardhshme në Europë
18/07 19:26
Dorëhiqet Lagarde, pranon sfidën për BQE
18/07 17:01
Ekspozita në Kaliforni, një Mickey Mouse meksikan
18/07 16:56
Zbulohen në Suedi, dy varre të hershme vikinge
18/07 16:54
Vera zvicerane i shtohet specialiteteve te djathit dhe çokollatës
18/07 16:50
I nxehti në Evropë, ekspertët presin një valë të dytë
18/07 16:40
Shokon Musk/ Planifikohet lidhja e trurit të njeriut me kompjuterin
18/07 13:17
Kujdes nga aplikacioni që ju plak! Paralajmërimi në SHBA: Pas “Faceapp” qëndrojnë rusët
18/07 09:52