Struktura e Vetingut/ Rroga, njerëz dhe fonde, ja si do funksionojë
22/09/2017 00:00

Organet e vettingut kërkojnë fonde dhe staf të posaçëm nga Kuvendi, ndërsa qeveria tashmë ka gati infrastrukturën për administratën e vettingut. Vetë kjo administratë ka kërkesa konkrete.

LSI në protestë, Kryemadhi: Rama po destabilizon vendin
17/12 13:05
Kryeprokurori, Basha: Rama po bën harakiri
16/12 20:15
PD-LSI, protestë të hënën
16/12 15:04
Kandidatët për kryeprokuror, kualifikohen Marku, Elezi dhe Tafani
15/12 15:30
Akuzat për krimin, Berisha: Po mbroni Tahirin! Rama: Do të flasë ligji
15/12 09:25
Debati për Jeruzalemin, Shehu: Kundër SHBA; Bushati: Ne, si BE
14/12 20:04
Ministria, kontrata toke me Balilin, denoncimi i Braçes. Spaho: Arrestojeni për drogë
14/12 13:30
Basha: Llalla në detyrë derisa të vijë i riu
13/12 21:11
Paloka: Ndërkombëtarët na kërcënuan
13/12 16:49
“Të qëndrojë përkohësisht, Llalla”
13/12 12:19
Votimi elektronik, Lu: Nisni punën, do t’ju ndihmojmë
13/12 12:05
Lobimi, kontratat e PD shkaktojnë debate në KQZ
12/12 20:25
Kryeprokurori, reagon Rama e Basha pas deklaratës së Lu
12/12 20:23
Zgjedhja e Kryeprokurorit, Lu: Të mos mbrojë më politikanë të korruptuar
12/12 12:51
Meta: Kryeprokurori sipas Kushtetutës
11/12 22:00
Privatizimi i OSSH, Balla akuzon Prokurorinë
11/12 19:25
Kryeprokurori, Meta: Të zbatohet Kushtetuta, jo veprime të njëanshme
11/12 14:49
Kryeprokurori i përkohshëm, Rama: Një zgjidhje të mirëkuptuar mes palëve
11/12 12:36
Ambasadorja franceze: Drejtësia, kusht i negociatave
10/12 15:35
Kriteret e kryeprokurorit, Shameti ndahet me Manjën
10/12 15:19