Soirée, 5 Dhjetor 2018, Pjesa 3
06/12/2018 12:01

Te ftuar: Edmond Topi, Majlinda Keta, Ardi Asllani, Klodiana, Briken Fejzullai, Namik Ajazi, Reshat Boka, Olta Boka, Stivi Boka, Lorenc Hasrama

Episodi i plotë: Nata Latine në Soirée, 20 shkurt 2019
21/02 00:02
Alar Band performojnë “Talisman” në Soirée
21/02 00:01
Arbër Çepani rrëfen: “Fidel Kastro piu raki Skrapari në shtëpinë tonë”
21/02 00:00
Erin Vie tregon: “Prindërit kishin frikë të martohesha me brazilian prej telenovelave”, Soirée
20/02 23:00
Jerina Lalaj tregon historinë e saj të dashurisë në Soirée
20/02 22:30
Alar Band sjellin “Bamboleo” të Gypsy King në Soirée
20/02 22:30
Episodi i plotë: Të flasim për dashurinë, Soirée, 13 shkurt 2019
14/02 00:01
Zhaklin Lekatari: “Ju rrëfej vuajtjet e mia për dashurinë”, Soirée
14/02 00:00
Kënga e fundit: Ilda Bejleri vallëzon me Preç Zogajn në Soirée
14/02 00:00
“A zgjat dashuria përgjithmonë?” – Të ftuarit na tregojnë përgjigjen e tyre, Soirée
13/02 23:30
Ola Harizaj dhe Ervin Bejleri sjellin versionin e tyre të “Çel si gonxhe dashurie”, Soirée
13/02 23:30
Si e festojnë Shën Valentinin Preç Zogaj, Ilda Bejleri, Ema Andrea, Rita Petro, Soirée
13/02 23:30
Preç Zogaj flet për herë të parë: “A bëhet gruaja ime xheloze!”, Soirée
13/02 23:00
Xhieldo dhe Xheisara sjellin “City of Stars” nga #LaLaLand në Soirée
13/02 23:00
Rita Petro tregon se si perfundon një dashuri, Soirée
13/02 23:00
Rita Petro: “Si është jeta ime në çift?”, Soirée
13/02 23:00
Eranda Libohova performon “Rroftë dashuria” në Soirée
13/02 22:30
Ervin Bejleri risjell “Mariaçi” me Alar Band në Soirée
13/02 22:30
Preç Zogaj, Ema Andrea, Ervin Bejleri, Zhaklin Laktari tregojnë ç’është dashuria, në Soirée
13/02 22:30
Episodi i plotë: Soirée rikthen në skenë yjet e harruar të muzikës, 6 shkurt 2019
07/02 00:01