Si ka ndryshuar stili i veshjes së Meghan Markle në një kohë të shkurtër?
23/01/2020 18:18

Që nga dita kur e shpalli hapur lidhjen e saj me Harry-n, Meghan Markle ka qenë në sytë e të gjithëve. Çdo veprim i dukeshës kalonte në sitë, ndërsa një vëmendje e madhe iu kushtua dhe stilit të saj. Çfarë vishte ish-aktorja amerikane kthehej menjëherë në titull të gazetave botërore, dhe nuk janë të pakta firmat e modës që kanë përfituar nga i ashtuquajturi “efekti Meghan Markle”. Kur Dukesha e Sussex-it dhe i shoqi njoftuan se do të tërhiqen nga detyrimet mbretërore, një nga shqetësimet e ndjekëseve te saj ishte nëse kjo do të ndikonte edhe stili i 37 vjeçares në publik. A do të jetë gjithmonë më sport apo do të ketë sërish një show mode nga ana e Meghanit? Ndërkohë që dilema ende nuk është zgjidhur, ekspertët nxituan të tregojnë se cilat kanë qenë llojet e palltove të preferuara prej saj gjatë kësaj periudhe kohe. Kjo është dhe një lloj këshille për femrat që duan të duken sa më elegante, edhe gjatë stinës së ftohtë. Kështu në garderobën e Meghanit nuk mungonte palltoja bezhë; ajo me rrip në mes; ajo dopiopet të cilën Dukesha e përdorte në ngjyra të ndryshme; ajo shik që është njëkohësisht dhe kundër shiut; palltoja me prerje që thekson belin e ne fund, edhe palltoja me jakë të derdhur. Të gjitha janë të bukura, çka tregon se Meghani, nuk gabon në zgjedhjet e saj dhe në fushën e modës, e meriton të konsiderohet udhërrëfyese!

Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
26/02 07:44
Sulmi në Gjermani, numri i të plagosurve shkon në 52
25/02 23:02
Domingo kërkon ndjesë pas akuzave për ngacmime seksuale
25/02 22:57
Neonazistët, rrezik edhe për Australianë e largët
25/02 22:51
Ndahet nga jeta Hosni Mubarak, ish-presidenti egjiptian
25/02 22:50
Karnavalet e Rios! Në pistë zbresin shkollat më të mira të sambas
25/02 22:38
Banka e farave, 1 milion varietete nën akull
25/02 22:31
Sa u shpall vendimi i gjyqit, regjisori heq mbajtësen që e ndihmonte për të ecur!
25/02 22:21
Lufta kundër virusit, Kina lëshon robotët!
25/02 22:19
Koronavirusi/ Në Vietnam asnjë viktimë, të gjithë të prekurit janë shëruar!
25/02 21:01
Në SHBA testohet vaksina! Rezultatet do të shihen vetëm në muajin gusht
25/02 19:59
Itali, koronavirusi nuk ndalet! Shkon në 11 numri i viktimave
25/02 19:57
Mbishkrimi mbi gur, zbardhet misteri 230-vjeçar
25/02 14:36
Bie shitja e purove/ Konfliktet sociale në Azi-Paqësor ulin kërkesën
25/02 13:05
Bota në prag pandemie/ 2663 të vdekur, mbi 80 mijë të infektuar në Kinë dhe botë
25/02 13:03
Panik në Itali/ Mbarohen maskat, ilaçet dhe dezinfektuesit e duarve
25/02 03:44
Panik në Itali/ Mbarohen maskat, ilaçet dhe dezinfektuesit e duarve
24/02 22:04
Pasojat e Koronavirusit/ Në rrezik ekonomitë më të mëdha
24/02 21:39
Jepet dënimi/ Weinstein, fajtor për përdhunim
24/02 21:14
Koronavirusi, 7 viktima në Itali/ Mbi 229 raste infektimi. Austria ndal trenat me Italinë
24/02 20:46