“Shtëpia ime”/ Edhe 9 ditë për aplikimin e të prekurve nga tërmeti për programet e rindërtimit
21/02/2020 04:37

Kanë mbetur edhe 9 ditë në dispozicion të qytetarëve të prekur nga tërmeti për aplikimin në platformën online “Shtëpia ime”. Në bashkinë e Shijakut, një nga bashkitë e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit deri më tani kanë aplikuar 2018 qytetarë për të përfituar nga programet e rindërtimit.

Top News – Propozimi i djeg shtëpinë/ I riu shqiptar nuk dorëzohet
07/08 17:32
Top News – Covid-19, bilanci/ 135 raste të reja, 1 humbje jetë
07/08 17:28
Top News – Liqeni bëhet rozë/ Paraguai, ndoshta nga kimikatet – Pa komente
07/08 17:24
Top News – Akullnaja Planpincieux/ Itali, ne rrezik shembjeje – Pa komente
07/08 17:23
Top News – ‘Beatboxing’ për Budën/ Mjeshtëria muzikore e murgut- Pa komente
07/08 17:23
Top News – Në mes të lindjes…/ Bejrut, shpërthimi trondit spitalin – Pa komente
07/08 17:22
Top News – Ngrohja globale/ Izolimi nuk ka shumë ndikim
07/08 17:22
Top News – Pandemia globale/ SHBA, sërish mbi 2 mijë viktima
07/08 17:22
Top News – Më pak aksidente, ‘harron’ izolimin/ Lleshaj nxjerr shifrat
07/08 16:51
Top News – Meta, thirrje qeverisë/ ‘Covid, të mbrohet biznesi i vogël’
07/08 16:49
Kontrolle me radarë/ Shpejtësi dhe celular në timon, ndëshkohen disa shoferë
07/08 16:45
Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 135 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orë
07/08 16:26
Edicioni Informativ, 07 Gusht 2020, Ora 15:00
07/08 16:03
Ylli Ndroqi apelon sekuestron/ Të gjithë pronat janë vënë nën administrimin e shtetit. Edhe mediat
07/08 16:00
I këputi kokën nënës/ Pogradec, autori me probleme mendore dhe përdorues droge
07/08 15:50
Pandemia na bëri patriotë/ Agjencitë turistike, udhëtime dhe pushime vetëm në Shqipëri
07/08 15:48
Radhë për tampon në kufi/ Nga sot Greqia ndryshon orarin e kalimit 22:00-06:00 pikat e mbyllura
07/08 15:48
Punësohen edhe 50 infermierë, Manastirliu: Masat për përballimin e epidemisë në vjeshtë-dimër
07/08 15:48
Top News – Ligji për UÇK-në/ Reagon Vuçiç e ndërkombëtarët
07/08 15:43
Sekuestrohet “Vollga”/ Ish-hoteli në Durrës, pronë e Emiljano Shullazit
07/08 15:36