Shkollat profesionale në Elbasan, rritet numri i nxënësve që regjistrohen
12/09/2018 16:41

Duke ndjekur traditën e tij të familjes dhe për t’i ardhur sa më shpejt në ndihmë biznesit familjar Florenc Hyka zgjodhi të studiojë ekonomi–biznes në shkollën profesional “Ali Myftiu” në Elbasan.

Pa koment- Përleshje para bashkisë. “Unaza e Re”, lëndohen 7 policë bashkiakë
15/11 16:41
A shkoi Gruevski në Hungari nga Shqipëria?
15/11 15:50
Hetim për policët me kopje. Sindikata del kundër anulimit të testit për komisar
15/11 15:29
Vetting, shkarkohet nga detyra prokurori Ramadan Troci
15/11 15:21
Ushqime pa kontroll; Në Tiranë e Durrës, bulmeti në mes të pluhurit
15/11 15:19
Mazhoranca, ftesë opozitës për Unazën e Re dhe kundër bojkotit
15/11 15:04
Shoqërohet Mustafa Lici. Merret në pyetje për vrasjen e një dite më parë në Shkodër
15/11 14:39
Ushqimet në mes të baltës
15/11 12:36
Në Mushnik të Rrogozhinës po priten pishat në pyll
15/11 12:34
Shkarkohet prokurori Ramandan Troci, gazetarja Anila Hoxha sjell të rejat e fundit
15/11 12:31
Zjarre në Lezhë. Flakët rrezikojnë bizneset në Kolsh
15/11 11:55
Pa Koment – “Forca e Ligjit” godet 5 persona, kapen drogë e armë në Lezhë
15/11 11:13
Opozita hungareze: Ekstradoni Gruevskin!
15/11 09:37
Parashikimi i Motit 15 Nëntor 2018
15/11 09:24
Dita botërore e Diabetit, Manastirliu: Fisha falas për të gjithë të prekurit deri në moshën 23 vjeç
14/11 21:29
Dashuria për librin, përpjekjet për të tërhequr lexuesin edhe në bibliotekat e vogla
14/11 21:27
“Mid’hati donte të mirën e Kombit”, flasin të afërmit që erdhën nga SHBA për rivarrimin
14/11 21:24
Mid’hat Frashëri kthehet në atdhe
14/11 15:58
Panairi i librit, “Tirana 2018”; 95 autorë dhe shtëpi botuese
14/11 15:56
Nuk ka mjekë në fshat; Shërbimet i japin infermierët në veri dhe verilindje
14/11 15:51