Shëndetësia ne kolaps për shkak të Covid-19, qytetarët e New York protestojnë me tenxhere në ballkon
07/04/2020 17:33

SHBA- Qytetarët e Nju Jork-ut në lagjen e Bronx-Pehlam Bay Park kanë organizuar një protestë të veçantë me enë kuzhine nëpër dritaret e ballkonit.

Top News – Italia po ia del mbanë/ Më pak vdekje e të prekur nga Covid
24/05 20:20
Top News – Vetëm 36-vjeç/ Mark Zuckenberg, njeriu i tretë më i pasur i botës
24/05 20:17
Top News – Talibanët në Afganistan/ Armëpushim për festën e Bajramit
24/05 17:32
Top News – Studimi i fundit/ Ku rrezikon të marrësh virusin
24/05 16:32
Top News – SHBA dhe Kina/ Një hap larg luftës së ftohtë
24/05 16:07
Top News – Rikthim në hapësirë/ Gati nisja nga tokë Amerikane
24/05 15:30
Top News – Efektiviteti i vaksinës/ Rezultatet e para, në vjeshtë
24/05 15:30
Top News – Fitër Bajrami nëpër botë/ Një festë ndryshe për të gjithë besimtarët myslimanë
24/05 13:21
Top News – Protesta në Hong Kong/ Policia përdor gazin lotsjellës mbi qindra demonstrues
24/05 13:15
Top News – Nis gjyqi ndaj Netanyahut
24/05 12:56
Top News – Koronavirusi i ri/ Studimi: Shkatërrues për gratë
24/05 12:37
Top News – Deklarata nga laboratori në Wuhan: Kishim viruse por jo Sars Cov 2!
24/05 12:34
Astronomët zbulojnë galaksinë që nuk duhet të ekzistonte
24/05 02:21
Top News – Sri Lanka lejon dasmat/ Por dhëndri të mos puthë nusen
23/05 17:07
Top News – Befason Afrika/ Virusi nuk po bën ‘kërdinë’
23/05 16:24
Top News – Virusi në Milano/ Edhe manekinët ‘përdorin’ maska
23/05 15:05
Top News – Bajrami, Bota Islame/ Kremtime në kohën e koronavirusit
23/05 15:05
Top News – Covid-19 në Gjermani/ Industria e mishit rrit çmimet
23/05 14:40
Top News – Kriza e koronës: Kishte restorantin numër një në botë, shqiptari e rinis me hamburger!
23/05 14:02
Top News – SHBA arma-lazer/ Mund të shkatërrojë një avion në fluturim!
23/05 14:01