Sfida ndaj Partizanit, Cungu: Do të luajmë për fitore
07/10/2018 22:53

Kukësi-Partizani është sfida që mbyll javën e 8 të Kategorisë Superiore. Skuadra kuksiane vjen në këtë ndeshje pas humbjes së pësuar me Skënderbeun dhe tani është 3 pikë larg të kuqve të Skënder gegës. Trajneri Cungu deklaroi se optimizmi në skuadër është i lartë dhe se nuk i druhet kryeqytetasve.

Shkarkimi i Panuccit, Duka: Mund të bëhej edhe më parë
23/03 22:53
A do të pranojë stolin e Kombëtares? Edi Reja flet ekskluzivisht për Top Channel
23/03 15:31
Nisin kualifikueset. Shqipëria, me uniformë të re për “Euro 2020”
21/03 12:25
Dëmtohet Sadiku, ende enigmë formacioni përballë Turqisë
20/03 22:24
Kampionati i peshëngritjes; Në Elbasan garojnë talentet e reja
20/03 22:19
Ndeshjet e trukuara në Shqipëri, zbulohen raste kur golat lihen se nuk është dhënë paga
20/03 21:36
Wake Up/ Kreu i Futbollit të Maqedonisë: Votat e shqiptarëve do të bashkohen në UEFA
20/03 13:30
Racizëm në Superiore, Tirana akuzon arbitrin Sokoli
19/03 23:11
Hasan Lika braktis Vllazninë për Shtetet e Bashkuara, si emigrant
19/03 23:04
Kualifikueset e Euro 2020, Franca “debuton” në transfertën moldave
19/03 13:41
Vodafone, sponsor i kombëtares do mbështesë për 6 vjet ekipin kuqezi
18/03 21:36
Grumbullohet Kombëtarja, Duka mbështet vendimin e Panuçit për Strakoshën
18/03 21:24
Wake Up/ Kapiteni i kombëtares së volejbollit Husaj fiton Kupën e Francës
18/03 12:34
Partizani-Teuta, sfida për titullin!
16/03 21:47
Starova debuton nesër në Vlorë, Mustafa me statusin e “ish”-it ndaj Laçit
16/03 16:08
Publikohet lista e Kombëtares, disa emra surprizë
14/03 15:22
Kupa e Shqipërisë, shpërdoron Kukësi, Teuta feston për barazimin 2-2
12/03 20:18
Në Luginën e Preshevës, aty ku basketbolli mposht ndasitë etnike
12/03 20:17
Pragndeshja Shqipëri-Turqi, nisin përgatitje për rritjen e sigurisë
12/03 13:43
Dhuna në stadiume, Rama: 3 vite burg kush hyn në fushë
11/03 15:39