Samiti i fundit i BE-së për 2012
14/12/2012 00:00

Udhëheqësit europianë mbërritën në Bruksel për samitin e fundit të 2012, disa orë pasi Ministrat e Financave pranuan t’i japin Bankës Qendrore Europiane pushtetin për të mbikeqyrur 200 institucionet më të mëdha financiare të Eurozonës.

Rritet numri! 197 të prekur, 10 viktima në vend
28/03 11:54
Mbante hapur lokalin në Tiranë dhe ishte gjobitur më parë, por ja çfarë ndodhi sot
28/03 11:30
Bashkia e Tiranës dezinfekton tregjet publike në kryeqytet
28/03 11:17
Top News – Ndërron jetë 67 vjeçari/ 10 viktima shënohen në vend
28/03 11:02
Rama publikon videon si aplikohet për lejen për pazar
28/03 10:57
Top News – Infermierja e infektivit/ Ja si po përballem me këtë “luftë”
28/03 10:42
“Qëndro në shtëpi”, video sensibilizuese e kreut të opozitës/ Basha: Është kohë sakrificash
28/03 10:34
Top News – Për pazar me leje te posaçme/ Shqipëria e mbyllur pas orës 13.00
28/03 10:10
Nis riatdhesimi i 6 shqiptarëve të bllokuar në Bari, të tjerë do kthehen sot pasdite
28/03 09:44
9 viktima, vdes 52 vjeçarja. Të infektuar janë 186 raste
28/03 04:17
Poezia e 15-vjeçares Elena Dinaku për koronën
27/03 22:11
Top News – Basha: Të shtohen masat, të mbyllen fasoneritë e call cnter
27/03 22:10
Top News – U prek nga korona/ Elton Ilirjani, u kurova në shtëpi
27/03 21:15
Top News – 8 ton mjete mbrojtëse për stafet mjekësore në spitale
27/03 21:10
Rezultatet për mjekët e Lezhës/ Analizat e bluzave të bardha dolën negative
27/03 20:43
Një tjetër fundjavë izolimi/ Nesër pas orës 13.00 dhe deri të hënën në 05.00 qëndroni në shtëpi
27/03 20:43
Top News – Sqarimi i Besa Shahinit/ Viti shkollor nuk do mbyllet herët
27/03 20:33
Sfida e burrave me gatimin/ Gratë dhe vajzat me fotot bardhezi në rrjetet sociale
27/03 19:37
Gjirokastra në karantinë/ Asnjë i huaj nuk lejohet të hyjë në qytet
27/03 19:34
Shtyhet afati për tatimet/ Bizneseve u jepet afati i ri deri më 31 dhjetor
27/03 19:32