Reshjet e shiut, përmbytje në Tiranë, Durrës dhe Lezhë
07/11/2019 04:30

Kjo është ajo që ndodh sa herë Tirana përfshihet nga rreshje shiu. Trafiku i rënduar e bën të vështirë lëvizjen e automjeteve në rrugët kryesore të qytetit.

Ekipi izraelit: Ndjejmë detyrim për të ndihmuar shqiptarët, pranë hebrenjve në kohën e holokaustit
05/12 22:03
Edicioni Informativ, 5 Dhjetor 2019, Ora 19:30
05/12 21:08
Tërmeti, ekspertët: Shkelja e rregullave të ndërtimit shtoi dëmet
05/12 20:50
Strehimi në Durrës/ Fëmijët ndezin dritat e fundvitit në hotele
05/12 20:41
Furra e bukës që nuk u mbyll/ Mireli: Kjo punë është mision dhe ato ditë duhet të bëja të pamundurën
05/12 20:40
Situata pas tërmetit, Rama i kërkon ndihmë inxhinieres Luljeta Bozo
05/12 20:25
Përralla e Arbrit për tërmetin/ Lira Gjika: Fëmijët po e vizatojnë dhe letrën e bëjnë shuk
05/12 20:02
Franca, konferencë donatorësh/ Komisioneri i krizave të BE në Tiranë: Presim vlerësimin për nevojat
05/12 19:56
Shkozet, shembet me tritol godina/ Forcat e Armatosura koordinuan edhe me prokurorinë
05/12 19:38
Rama: Viti 2020, i rindërtimit. Tri lagjet e reja në Tiranë, Durrës e Laç. 20 miliardë lekë nga buxheti
05/12 19:28
U miratua shembja, nis boshatisja e godinës 15 te “Qytet Studenti”
05/12 18:24
Durrësi përgatitet për festa/ Edhe pse atmosfera është ende e vakët pas tërmetit
05/12 18:04
Tërmeti/ Edicioni i jashtëzakonshëm, 05 Dhjetor 2019, Pjesa 4
05/12 17:27
Si u kthye në hi ndërtesa 4 katëshe në Shkozet
05/12 17:24
Zgjidhet Kryeprokurori i ri/ Kush është Olsian Çela, prokurori i “dosjeve të forta”
05/12 17:14
Vlorë/ Sekuestrohen 57 mijë euro
05/12 17:00
Suedi: Aty ku sulmet me bomba po bëhen të përditshme
05/12 16:58
Tërmeti/ Edicioni i jashtëzakonshëm, 05 Dhjetor 2019, Pjesa 3
05/12 16:54
Bilanci i dëmeve të tërmetit/ Të dëmtuara edhe 12 qendra shëndetësore dhe ambulanca
05/12 16:51
Shembet ndërtesa 4 katëshe në Shkozet
05/12 16:46