Reshje shiu dhe bore, njihuni me parashikimin e motit për sot
06/12/2019 08:36

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të intesifikohen gjatë pasdites dhe do të sjellin reshje shiu dhe dëbore në zonat e thella malore.

Top News – Shqipëri-Bullgari/ Eurostat:Kanë rënie të popullsisë
11/07 00:01
Top News – Kreu i LDK me covid/ Haradinaj lutet për Mustafën
10/07 22:57
Top News – Edhe pa kufizime/ Protesta në Beograd dhe Novi Sad
10/07 22:56
Top News – Ministria për pedagoget/ Mos penalizoni studentet me nota
10/07 22:55
Top News – Vendimi për Shën Sofine/ Reagon Greqia: Kthim 6 shekuj pas
10/07 22:54
Top News – Johnny Depp merr hak/ Nxjerr ‘të palarat’ për ish-gruan
10/07 22:50
Top News – Ministria për pedagogët/ Mos penalizoni studentët me nota
10/07 20:55
Top News – Pandemia dhe gratë/ Anketa: U thellua pabarazia gjinore
10/07 20:46
Edicioni Informativ, 10 Korrik 2020, Ora 19:30
10/07 20:14
Sot derbi i kryeqytetit/ Të kuqtë të tronditur nga Covid dhe skandalet
10/07 20:13
Mbrëmja Gala e ICT Awards/ Kurorëzohen fituesit e edicionit të 8-të
10/07 20:11
Hetimi i Donald Trump/ Gjykata e Lartë amerikane hodhi poshtë argumentet e avokatëve të Presidentit
10/07 20:10
“Basha kryeministër? Asnjë propozim”/ Rama: Puna e koalicioneve do të diskutohet në vijim
10/07 20:01
Lehtësohet spitali i Prishtinës/ Pacientët me Covid-19 shpërndahen edhe në qytete të tjera
10/07 19:55
Shfaqje teatri pa spektatorë/ Në teatrin Migjeni, aktorët interpretojnë para sallës bosh
10/07 19:43
“Ti kryeministër, unë President”/ Basha zbulon mesazhet e Ramës për heqjen e koalicioneve parazgjedhore
10/07 19:40
Rama pranon listat e hapura/ Garanci PD për të votuar paktin e 5 qershorit
10/07 19:37
Top News – Mesazhi i Yuri Kim/ Lufta ndaj covid, nuk ka mbaruar
10/07 19:33
Top News – Ditëlindja e Ledri Vulës/ Dëshirat dhe urimi nga Sara
10/07 19:32
Top News – KE, raporti për Shqipërinë/ “Migrimi, krimi dhe korrupsioni’
10/07 19:26