Razma/ Turistë të shumtë në një nga fshatrat më të bukur në veri të vendit
13/07/2019 15:14

Pasi ke lënë pas Shkodrën, në më pak se 45 min arrin në Razëm, një nga fshatrat më të bukur të turizmit malor, në veri të vendit.

Lajme WEB – Ora 16:00 – 09 Dhjetor 2019
09/12 16:00
Shqipëria bojkoton ceremoninë e Nobelit në Letërsi!
09/12 15:57
Tërmeti, 9 milionë euro donacione/ Qeveria shpreson të marrë 100 milionë euro nga donatorët
09/12 15:26
Trëndafila për 51 viktimat! Durrës, studentët nisin mësimin me përkujtimin e viktimave të tërmetit
09/12 15:19
Veliera ngec në plazhet e Vlorës, një rus dhe dy ukrainas gabojnë në manovrim
09/12 15:14
Si të mbrohemi nga tërmeti? Shkollat e Tiranës nisin me leksionin e veçantë për nxënësit
09/12 15:09
Drejt përfundimit sistemimi në banesa me qera i 1120 familjeve të prekura nga tërmeti.
09/12 15:05
OSBE, kritika ligjit për “on line”/ Kërkon ndryshime të draftit të përgatitur nga qeveria
09/12 14:54
Rama i jep çelsin e shtëpisë së re të moshuarit nga Arbana
09/12 14:42
Vitrina e Librit/ Cironka: Pse ëndrrat janë të rrezikshme? – 08 Dhjetor 2019
09/12 14:05
Tiranë/ I kap policia me hashash në mes të rrugës, dy të rinj ia mbathin me vrap
09/12 13:27
Nis shkolla dhe në Durrës/ Nis mësimi edhe në hotelet me të pastrehët e tërmetit
09/12 13:14
Tërmet në Itali, mbyllen shkollat dhe pezullohen trenat
09/12 13:01
Lajme WEB – Ora 13:00 – 09 Dhjetor 2019
09/12 13:00
Arabia Saudite i jep fund ndarjes gjinore në restorante
09/12 12:57
Finlanda zyrtarisht me kryeministre, më e reja në botë
09/12 12:51
Edicioni Informativ, 09 Dhjetor 2019, Ora 12:00
09/12 12:48
Rusia përjashtohet nga Botërori 2022, Lojërat Olimpike 2020 e nga çdo sport tjetër
09/12 12:40
Dashuri dhe urrejtje për Ramën, ja çfarë ndodhi këtë të hënë në vizitën në Durrës
09/12 12:35
Gaforrja që kërcënon liqenin/Butrint, po shkatërron midhjet dhe karkalecat e detit
09/12 12:26