Rama, thirrje emigrantëve: Investoni në shtëpinë e prindërve
30/06/2018 18:53

Kryeministri Edi Rama u drejtoi një thirrje emigrantëve, që të ardhurat e 20 viteve punë t’i investojnë në shtëpitë e prindërve apo gjyshërve të tyre, në kuadër të projektit 100 Fshatrat që përfshin “Rilindja Rurale”.

Korçë, kërcënohet Ligoraq Karamelo
19/03 23:07
Zgjedhjet/ PD-LSI nuk çojnë komisionerë
18/03 20:48
PS po zgjedh 61 kandidatët për kryebashkiak. Ja kush po diskutohet
18/03 20:44
PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Rama: Rrisim turizmin përmes restaurimit të shtëpive të vjetra
17/03 15:57
“Qeveria nuk preket”, Rama flet nga Berati, përshëndet me këngë nga Poliçani
17/03 13:53
Basha mbyll protestën: Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 21:51
Rama: Qeveria nuk preket
16/03 21:14
Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet
16/03 15:22
Vijon protesta e opozitës, turma marshon drejt Parlamentit
16/03 13:00
Kryemadhi: Rama po mendon për kryeministrin e ri dhe zgjedhjet e parakohshme
16/03 12:06
Noka mban fjalën para protestuesve, nis rrethimi i kryeministrisë
16/03 11:50
Opozita proteston sërish para kryeministrisë, kërkohet largimi i Ramës
16/03 09:33
Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
15/03 19:30
Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli
15/03 19:18
Basha për deputetët e rinj: U blenë si të ishin bagëti
15/03 15:47
Basha reflekton për listat: Të heqim maliqësit, të fusim intelektualët
14/03 19:42
Kritika gjermane për opozitën: Parlamenti të mos anashkalohet
14/03 19:41
PS refuzon mandatet e PD
14/03 15:41
“Tirana nuk e ndihmoi Gruevskin”. Zaev flet ekskluzivisht për Top Channel
13/03 20:23