Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli
15/03/2019 19:18

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i vendit, ekonomia dhe xhepi i qytetarëve.

PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Rama: Rrisim turizmin përmes restaurimit të shtëpive të vjetra
17/03 15:57
“Qeveria nuk preket”, Rama flet nga Berati, përshëndet me këngë nga Poliçani
17/03 13:53
Basha mbyll protestën: Ndërkombëtarët të dëgjojnë zërin e shqiptarëve
16/03 21:51
Rama: Qeveria nuk preket
16/03 21:14
Përse protestuan sot? Njerëzit tregojnë arsyet
16/03 15:22
Vijon protesta e opozitës, turma marshon drejt Parlamentit
16/03 13:00
Kryemadhi: Rama po mendon për kryeministrin e ri dhe zgjedhjet e parakohshme
16/03 12:06
Noka mban fjalën para protestuesve, nis rrethimi i kryeministrisë
16/03 11:50
Opozita proteston sërish para kryeministrisë, kërkohet largimi i Ramës
16/03 09:33
Basha: Të rrëzojmë Ramën! Ndërkombëtarët s’i dëgjoj më. Vetëm qytetarët
15/03 19:30
Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli
15/03 19:18
Basha për deputetët e rinj: U blenë si të ishin bagëti
15/03 15:47
Basha reflekton për listat: Të heqim maliqësit, të fusim intelektualët
14/03 19:42
Kritika gjermane për opozitën: Parlamenti të mos anashkalohet
14/03 19:41
PS refuzon mandatet e PD
14/03 15:41
“Tirana nuk e ndihmoi Gruevskin”. Zaev flet ekskluzivisht për Top Channel
13/03 20:23
Betohen deputetët e rinj. PD, protestë me “drone”, shashka e “fletë ftesash”
13/03 19:13
Basha, në Dibër për protestën: Më 16 mars, ejani në Tiranë
13/03 19:11
Betohen deputetët e rinj; PD protestë me dron, shashka dhe “fletë ftesash”
13/03 16:37