Rama: Qeveria nuk preket. Votën e 2017-s nuk e luan as topi, jo më Luli
15/03/2019 19:18

Një ditë para protestës, që opozita ka thirrur përballë zyrës së tij në Tiranë, Edi Rama garantoi socialistët nga Berati se qeveria nuk bie me akte dhune, por ajo që rrezikon të dëmtohet është imazhi i vendit, ekonomia dhe xhepi i qytetarëve.

Fredi Bejleri s’do të kandidojë. KQZ: S’ka përfunduar afati 10-vjeçar pas dënimit. Reagon Athina
18/05 18:51
Rama: SHBA-BE, listë të zezë për këdo që prek zgjedhjet
18/05 18:48
“SHBA-BE, listë e zezë për zgjedhjet”
18/05 15:24
Fredi Bejleri s’do kandidojë
18/05 14:51
Opozita e re i trembet një pakti Rama-Basha. Bie dekreti i Metës
16/05 21:57
Peticion për ndryshimin e sistemit. Jo më fuqi kryetarëve për listat
16/05 20:20
SHBA i refuzon vizën Petrit Vasilit. Lajmin e dha “Zëri i Amerikës” gjatë intervistës me Monika Kryemadhin
16/05 19:40
Vettingu në polici, mazhoranca rrëzon Metën
16/05 17:58
“Negociata, por edhe protestë”
15/05 15:23
Dialogu, Basha lë derën hapur: Mirëpresim ndërkombëtarët për zgjidhjen e krizës
14/05 20:44
Rama fton Bashën për dialog pa kushte: Gati për gjithçka
14/05 20:43
Kandidatët e Lokaleve 2019, “Bindja” në 25 bashki. 7 regjistrohen si të pavarur
14/05 20:37
Wake Up/ Olti Rrumbullaku: Kishte ardhur koha ti futesha politikës
14/05 12:27
Basha: Qeveria iu përgjigj thirrjes sonë me dhunë barbare!
13/05 20:46
Basha: Rama, mos kalo caqet! Pushtetin s’e mban dot me dhunë. Largimi, i panegociueshëm
12/05 20:26
Rama: Qeveria nuk rrëzohet; Vlerëson policinë, fton Bashën për dialog dhe ironizon Metën
12/05 19:56
Ndërkombëtaret, thirrje kundër dhunës. Presidenti Meta bën thirrje për qetësi
12/05 11:17
PS zgjedh kandidatët; Zyrtarizohen emrat për 59 bashki
11/05 17:25
Basha: Nuk është betejë për pushtet, por zgjedhje pa PD nuk do të ketë. E shtuna vendimtare
10/05 20:19
Basha: E shtuna vendimtare. S’është betejë për pushtet
10/05 15:11