Rama: Nuk jam i sëmurë; Kryeministri: Sëmundja, shpifje e kazanit
23/03/2019 00:09

Pas disa ditësh mungese në publik, kryeministri Rama iu përgjigj vetë zërave se ai kishte qenë sëmurë dhe kurohej në një spital në Gjermani me emër të rremë.

Më të fortët diskutojnë krizat, samiti i G7 në Francë nis me Amazonën
24/08 19:33
LDK kërkon kryeministrin, kushti për koalicionet parazgjedhore
24/08 19:27
Vasili: Zgjedhjet janë zgjidhja, PS të shprehet për 13 tetorin, pastaj dialogu për krizën
24/08 15:06
Kavaja, e nis me pastrimin. Java e parë e punës së kryebashkiakut të ri
24/08 12:50
Dënimi i pretenduar në Greqi, PD: Rama po përpiqet të blejë kohë për Kajmakun
23/08 15:21
Akuzat e PD/ Agim Kajmaku për TCH: Nuk jam dënuar nga ndonjë shtet i BE-së
22/08 15:43
“Katsifas”, Athina mesazh Tiranës: Hetimet të mbyllen sa më shpejt dhe të sqarohen rrethanat e vrasjes
21/08 19:51
PD për dosjen nr.184 në Dibër: Është mënyra për varrosjen e hetimeve për vjedhjen e zgjedhjeve
21/08 15:28
Shkodra me sytë nga KQZ/ Ende s’ka mbërritur kërkesa, Kume: Zgjidhjen e jep vetëm Meta
20/08 15:13
Paralajmërimi i Ambasadës së SHBA: Me SPAK-un askush nuk do jetë i paprekshëm
20/08 12:29
Shkodër, sulmohet Tom Doshi/ Betohet këshilli i ri bashkiak, tension në protestën e PD-së
20/08 07:56
Tension në Shkodër, sulmohet Tom Doshi
19/08 15:13
Voltana Ademi: “Nuk e lëshojmë bashkinë, deri sa në Shkodër të ketë zgjedhje të vërteta”
19/08 15:10
Shkodër/ Ish-kryetarja e këshillit: Mbledhja antikushtetuese, do mbani përgjegjësi!
19/08 12:33
Protesta në Shkodër, qytetarët përplasen me policinë (video)
19/08 11:39
Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD proteston në Shkodër
19/08 10:55
Datë e re zgjedhjesh për Shkodrën? Zëdhënësi i Presidentit sqaron për Top Channel
17/08 15:23
Ish-sigurimsat në polici/ Autoriteti i Dosjeve konfirmon 3 emra në prag të nisjes së vettingut
16/08 15:40
Konstituohet këshilli bashkiak, ministri Shalsi: Kapitull i ri për Pogradecin
16/08 15:39
Kryemadhi në zyrën e Bashës/ Opozita koordinon qëndrimet pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit
16/08 15:23