Rama në Poloni; Varshava jep mbështetje për integrimin në BE
06/12/2017 20:38

Kryeministri Edi Rama ndodhet për një vizitë zyrtare në Varshavë të Polonisë, ku është takuar me homologen e tij polake, Beata Szydlo. Rama i ka kërkuar asaj një kompani fluturimi polak për të vendosur linjë direkt me Tiranën.

Tsipras-Rama, për Pashkë në Korçë
18/02 15:46
Basha në Budapest: Shqipëria në vendnumëro nga qeveritarët
17/02 13:39
Parlamenti përmes batutave. Fjalët e vockla pa etikë mes Ramës dhe Berishës
15/02 20:35
A duhen inceneratorët? Të gjithë janë dakord, por ndahen tek procedura
15/02 15:33
Rama u përgjigjet fermerëve korçarë: Mos mbillni patate!
14/02 12:17
Tërheqja e grave, Berati i PD si Lezha e PS; Basha qëndrime të ndryshme
13/02 20:46
Biznesmeni heq tre “deputetë”
13/02 20:34
Si ndalet blerja e votës?
13/02 15:32
Tre dorëheqje për biznesmenin; dy gra dhe Halimi i hapin rrugë Astrit Veliajt
13/02 15:24
Një datë për negociatat me BE, PS-PD drejt konsensusit për një pakt për Europën
13/02 11:02
Basha: Komisioni do të hetojë ndërhyrjen e maxhorancës në skandalin “Tahiri”
13/02 10:06
Basha: Komisioni do të hetojë ndërhyrjen e maxhorancës në skandalin “Tahiri”
12/02 15:48
Vettingu për 60 të parët
12/02 15:46
Gratë refuzojnë mandatin e Halimit
10/02 15:30
Shkëlzen Berisha mohon akuzat: Nuk kam lobuar për CEZ
09/02 12:16
Jeruzalemi trazon Kuvendin; nga vota në OKB, tek politika e ditës
09/02 10:37
Për çfarë folën politikanët në Parlament?
08/02 20:30
Vota në OKB për Jeruzalemin, Bushati: Qendrimi i Shqipërisë, si ai i BE
08/02 15:19
Vota në OKB, Rama-opozitës: Nuk e gjeni në Jeruzalem shpëtimin
08/02 15:05
Basha-shqiptarëve: Çohuni dhe opozitën do e keni në krahë
08/02 14:58