Rama-Basha, “sherr” në distancë për deputetin e Merkelit
21/04/2018 21:09

Lulzim Basha akuzoi Edi Ramën se me paratë e krimit, drogës e korrupsionit po financon në media një fushatë akuzash dhe shpifjesh kundër Gunther Krichbaum, deputet i partisë së kancelares Anglea Merkel, prej vitesh kryetari i Komisionit të Çështjeve Europiane në Bundestag.

PS, ftesë opozitës: Të votojmë reformën zgjedhore në Kuvend
23/01 17:21
Rama emëron Cakën; Meta: Nuk ndërhyj
23/01 17:06
Rama: Shkarkova halabakun!
23/01 16:58
Rama emëron Cakajn ministër të Jashtëm
23/01 12:08
Pa koment/ Rama tek Meta, betohet si ministër i Jashtëm
22/01 19:58
Sesioni i ri nis me akuza. Basha sulmon ministret e reja, opozita largohet nga salla
21/01 20:06
Gjyqi me Taulant Ballën, shpallet fajtor Lulzim Basha. Ja dënimi për kreun e PD-së
21/01 16:55
Presidenti i propozon mazhorancës kandidatin e ri për KLSH
21/01 16:54
Presidenti i propozon mazhorancës kandidatin e ri për KLSH
21/01 13:02
Jashtë Kryesisë së PD…deputetët Pollo, Bumçi, Salianji, Strazimiri, Balliu e Hajdari
20/01 16:37
Këshilli Kombëtar i PD-së prezanton sekretarët e rinj
19/01 19:49
PD zgjedh kryesinë, Basha: Protesta për të rrëzuar Ramën
19/01 16:18
Kampus të ri universitar; Rama te qyteti studenti: 11 godina të reja
19/01 15:27
Basha: Detyra e PD të kthejë besimin tek shqiptarët, se Shqipëria mund të bëhet
19/01 13:09
“Tërhiq ligjet e shpifjës”; Thirrja e organizatave të gazetarëve për kryeministrin
18/01 19:58
Meta dekreton Ramën. Ruçi: Presim Kushtetuesen, s’pendohem për presidentin
18/01 15:32
Protesta popullore, aleatët e PD-së zbardhin aksionin e opozitës
17/01 18:17
Goditja ndaj evazionit fiskal, Rama: Mos luani me taksat!
17/01 17:33
Kreu i BESA: Koha për President shqiptar në Maqedoni
17/01 17:09
KQZ, Zguri: Të zhdukim transferimin artificial të vendbanimit
17/01 17:06