Qytetari i bllokuar në Kakavijë: Më ka vdekur nëna dhe nuk kam shkuar ta varros
01/04/2020 14:26

Të shumtë janë personat që gjenden në pritje prej orësh në anën greke të kufirit në Kakavijë. Mes tyre edhe një qytetar, i cili thotë për kamerën e Top Channel se ka që nga ora 2 e natës që pret ndërkohë që i duhej të shkonte në varrimin e të ëmës. “Kam që në orën 2 të natës këtu, më ka vdekur nëna dhe nuk kam shkuar ta varros. Më kanë gënjyer, nëna ime varroset tani dhe unë nuk jam afër nga gënjeshtrat e këtyre.

Kapen grabitësit/ Vodhën 20 milionë lekë e mijëra franga në makinën e biznesmenit
25/05 13:34
“Shkelje e të drejtave të njeriut” PD thirrje qytetarëve kundër masat shtrënguese
25/05 13:31
Rama: Në 1 qershor hapen kufijtë/ Hapen edhe plazhet e hoteleve, ato publiket 10 ditë më pas
25/05 13:31
6 raste në Tiranë e Shkodër/ 177 persona aktivë me Covid-19
25/05 13:21
Top News – Citon kushtetutën/ PD-rimerrni të drejtat tuaja
25/05 13:18
Top News – Në mesin e koronës/ Japonezët i kthehen insekteve
25/05 13:17
Top News – Vlorë, atentati mafioz/ Policia dyshon për vrasës me pagesë
25/05 13:17
Inertet në natyrë/ Si po dëmtohet laguna nga hedhja e tyre në rrugën Shëngjin-Lezhë
25/05 13:10
Lumi i plehrave/ Ndotje nga inertet dhe mbetjet që hidhen gjatë rrjedhës së Gjanicës
25/05 12:47
Top News – “Monstra e Kavos”/ Përdhunuesi serial theu këmbën kur policia po e ndiqte, detajet
25/05 12:44
Top News – 6 raste në 24 orë/ shkon në 1004 numri i të prekurve
25/05 12:16
CoVid-19/ Vetëm 6 raste të reja në 24 orët e fundit
25/05 11:25
Top News – Paratë e krimit/ Për 2019, sekuestrohen 40 mln euro
25/05 10:45
Top News – Hajdutët e mesnatës/ Tepelenë, katër persona në pranga
25/05 10:45
Top News – Faturat e hetimeve/ Sekuestrime, urdhri i kryeprokurorit
25/05 10:44
Top News – Rama publikon videon/ Fabrikë e re në Malësinë e Madhe
25/05 10:44
Top News – Publikohen masat e reja/ Rama-plazhet hapen pas 10 qershorit
24/05 22:38
Fundjavë e peshkimit/ Burrë e grua prej 10 vjetësh përshkojnë bregun e Orikumit
24/05 21:02
Karantina e çiftit të artistëve/ Izolimi solli edhe projektet e reja për Zeqir dhe Violeta Sulkuqin
24/05 21:02
Exclusive – Kujtim Spahivogli, Shenja e një brezi – 24 Maj 2020
24/05 21:02