Qendra e re për “check up”. Mbi 90% e shqiptarëve kanë kryer analizat
18/01/2019 19:57

Vitin e shkuar, mbi 90% e qytetarëve kanë kryer “check up”-in në të gjitha qendrat shëndetësore të vendit. Koha e pritjes për vizitën e 428 mijë shqiptarëve teksa kanë kryer kontrollin mjekësor bazë, është përgjysmuar.

Digitalb ndihmon jetimët/ Kavajë, libra dhe çanta për ditën e parë të shkollës
14/09 12:11
Ankthi i fëmijëve për shkollën/ Pediatrja e njohur: Prindërit të shmangin autoritetin përmes frikës
08/09 22:35
“Ilegal Techno” në Vilë Bashtovë. Mijëra të rinj nga e gjithë bota festojnë në plazhin shqiptar
05/09 20:01
Publikohet raporti final/ OSBE: 20 rekomandime për 30 qershorin
05/09 08:45
“Dua të bëhem polic”, hyjnë në provim 2120 kandidatë. Zgjidhen 500
04/09 08:34
Ekselentët drejt Moskës/ Gjimnazistët e Tiranës në olimpiadën e Metropoleve
01/09 22:28
Në taksinë e Elvis Presley/ Por s’mund të jesh pasagjer po nuk ke dëgjuar një këngë të artistit
01/09 22:16
Portreti i Ataturkut me 250 mijë vida/ Artisti shqiptar Saimir Strati vendos një tjetër rekord Guinness
01/09 22:12
Tekste falas për 155 mijë nxënës, këtë vit do përfitojnë edhe klasat e pesta
31/08 16:13
Një dibran më i miri i Greqisë/ Rrahman Lumi, merr vlerësimin unik në provimin për në universitet
28/08 21:23
Autostop nëpër Shqipëri, turistët që nuk shpenzojnë për transportin
28/08 20:54
Pasojat e ditëve të pushimit/ Me më shumë probleme fëmijët në plazhe
25/08 21:50
Në Shqipëri, të sigurt/ Turistët: shqiptarët të gatshëm për të dhënë çdo ndihmë
25/08 21:16
Veliera muze në portin e Durrësit/ “Fateh Al Khair 4” e hapur për turistët dhe vizitorët
25/08 15:54
Shëngjini, plazhi i Kosovës/ Janë të shumtë ata që pushojnë, apo që kanë blerë edhe shtëpi
20/08 12:37
Kaos me parkimet në Sarandë/ Fluksi i madh i pushuesve e bën gati të pamundur qarkullimin
19/08 13:01
Epoka e transmetimeve digjitale/ Ku duhet drejtuar antena në Tiranë, Durrës dhe Vlorë
18/08 22:27
Mbyllet restoranti i Kokëdhimës/ Verifikim aktivitetit, ndërsa pushuesit e huaj nuk mungojnë në plazh
18/08 21:39
Studentja që do të kthehet/ E lindur në Belgjikë, Klea Kraja do të punojë gazetare në Shqipëri
18/08 21:35
27 politikanë të PS, video e PD-së: Kjo është kartela e tyre kriminale
18/08 20:16