Putin po planifikon lëvizjen që do ta bëjë të paprekshëm!
19/02/2020 16:41

Vladimir Putin po planifikon lëvizjen që do ta bëjë të paprekshëm edhe në rast largimi nga pushteti. Shumë shpejt presidentet rusë mund të fitojnë imunitet për jetë nga ndjekja penale edhe pasi të largohen nga detyra. Propozimi i ri për ndryshimin e kushtetutës, i bërë nga një grup ligjvënësish, mund ta shpëtojë Putinin nga çdo hetim edhe pasi të përfundojë mandati i tij në vitin 2024.

786 viktima sot në Britani/ Kryeministri Britanik kaloi natën në kujdesin intensiv në spital
07/04 22:04
Greqia nuk zbut masat/ Edhe pse rastet e reja dhe numri i viktimave kanë rënë
07/04 22:02
Italia, sot 604 viktima/ Bilanci i koronavirusit. 135586 të infektuar, 17127 të vdekur
07/04 21:36
Top News – Bilanç lufte në Francë/ Konfirmohen 1417 viktima në 24 orë
07/04 21:21
Top News – Gjermani vs Covid 19: Rekruton fitbits dhe ora smart
07/04 19:16
Top News – Kriza e CoVid- 19/ Ja paketat stimuluese në botë…
07/04 18:55
Top News – Një herë e një kohë…/ Aktoret francezë lexojnë përralla
07/04 18:54
Top News – Kryeministri britanik/ Boris Johnson në gjendje stabël
07/04 18:31
Top News – Në pritje të viktimave…/ Qyteti ukrainas bën gati varret
07/04 18:04
Top News – Komediani japonez/ Këngë për larjen e duarve
07/04 18:04
Top News – Koncert kundër Covid-19/ Live në gjithë botën me 18 prill
07/04 18:03
Shëndetësia ne kolaps për shkak të Covid-19, qytetarët e New York protestojnë me tenxhere në ballkon
07/04 17:33
Top News – Stokholmi ‘gelon’/ Njerëzit nëpër rrugë si normalisht
07/04 16:45
Top News – Në repartet e izolimit/ Indi, ushqimi shërbehet nga robotë
07/04 16:39
Top News – Ish -anëtaret e FIFA-së/ Prova të reja për marrje ryshfeti
07/04 16:11
Top News – Spitali në Francë/ Çfarë ndodh në repartet ‘covid’
07/04 16:02
Top News – Austria ‘hapet’/ Zbuten masat nga 14 prilli
07/04 14:44
Top News – Spanjë, ndalet rënia/ Raportohen 743 viktima të reja
07/04 14:41
Top News – Paralajmërimi i OBSH/ Mos nxitoni me lehtësimin e masave
07/04 14:40
Top News – Super-paketa e stimulimit/ Itali, 400 miliardë euro për bizneset
07/04 12:29