Publikohet kënga e “Rusi 2018”, Era Istrefi, në krah të Will Smith e Nicky Jam
25/05/2018 10:58

Ashtu siç ishte bërë e ditur, 25 maji ka shënuar edhe zyrtarizimin e hitit më të ri dhe atij që do të simbolizojë Botërorin e futbollit që do të zhvillohet në më pak se 3 javë në Rusi.