Pse votuan qeverinë? Doshi: Asnjë kusht; PDIU…
14/09/2017 00:00

Katër votat e PDIU-së dhe PSD-së ishin pro zgjedhjes së Gramoz Ruçit në krye të Kuvendit, pro qeverisë “Rama” dhe programit qeverisës për 4 vitet e ardhshme. E duket se të njëjtën linjë pro qeverisë, këta deputetë kanë zgjedhur të mbajnë edhe përgjatë 4 viteve të ardhshme.

Qeveria mblidhet në Berat, planifikohet zhvillimi i Qarkut
24/02 00:39
Rama zotohet: Asnjë HEC aty ku cenohet turizmi
23/02 20:21
Rama: Do të bllokojmë guroret
23/02 20:17
“Krisje” me Metën? Rama: Ndaj me Presidentin gjithë dashurinë për kanionet
23/02 20:12
Varfëria dhe politika, akuzat në Parlament dhe si ndryshojnë liderët në opozitë
22/02 19:45
Kuvend/ Betohet deputeti i Beratit, Astrit Veliaj
22/02 15:19
9 orë debat për të varfërit, Rama e Basha përplasen në Kuvend
22/02 15:14
Basha në Kamzë: 20 mijë familje pa ndihmë ekonomike, emergjencë kombëtare
21/02 20:39
Si u bë me det Rrogozhina?
21/02 20:35
“Presidenti” i Ramës, SHBA: Gjuha e shkujdesur dëmton!
21/02 20:26
Intervistë e Kryeministrit Rama për Top Channel
20/02 20:43
Prokurorët thërrasin ish-ministrin; pas Haxhinastos, dëshmon edhe Dervishaj
20/02 20:35
Haradinaj: Si na ndihmon Rama?
20/02 20:33
Rama shpjegon “Presidentin”; Deklarata që shkaktoi debate në Kosovë
20/02 20:31
Ekskluzive / “Deti”, 13 përballë 4. Shqipëria me trefishin e negociatorëve grekë
20/02 19:46
Meta bllokon “Greqinë”: S’mund të bëhem pjesë e cenimit të Kushtetutës
20/02 19:45
Marrëveshja e detit, Meta: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese, vija e kuqe
20/02 16:41
Rama shpjegon “Presidentin”
20/02 16:34
“Fruthi” mbledh Komisionin e Shëndetësisë
20/02 16:31
Hetimet për Tiranë-Elbasan, Haxhinasto merret në pyetje
19/02 20:41