Projekti “Smile Albania”, 500 vajza e djem mundësi punësimi gjatë sezonit veror
17/07/2019 05:20

Kryeministri Edi Rama vlerësoi projektin ‘Smile Albania’, dhe në lançimin e projektit kombëtar për këtë vit, ju drejtua të rinjve të punësuar se, duhet të përfitojnë shumë nga kjo experiencë.

Edicioni Informativ, 17 Janar 2020, Ora 19:30
17/01 20:34
Gjyqi i Trump në senat/ SHBA, të martën palët do të paraqesin argumentat
17/01 20:25
Jep dorëheqje kryeministri i Ukrainës. U rregjistrua duke tallur presidentin e vendit të tij
17/01 20:24
S’ka sinjale për takim LDK-VV, Osmani: Nuk duam shkarkimin e Glauk Konjufcës
17/01 20:17
PD: Do lirohet një tjetër “bos”/ Gazmend Bardhi: Jashtë burgut do jetë edhe Arben Grori
17/01 20:16
Lirohen të ndaluarit e “Toyota Yaris”/ Gjykata ndryshon masën e sigurisë, dy prej tyre janë në kërkim
17/01 19:45
Vendimi që shfajësoi Bashën/ Gjykata rrëzoi akuzën ndaj kreut të PD për fondet e lobimit
17/01 19:39
Lajme WEB – Ora 19:00 – 17 Janar 2020
17/01 19:00
Lideri suprem i Iranit udhëheq faljen e xhumasë, për herë të parë që nga viti 2012
17/01 18:40
“Detektivi” holandez zbulon librin e vjedhur të shekullit të XV, me vlerë 1mln euro
17/01 18:37
Festivali në Spanjë – Kalorës dhe kuaj hidhen mes flakëve, mendohet se mbron kafshët nga sëmundjet
17/01 18:27
Kompania si motër e “Google” bën namin, mbërrin vlerën një trilionë dollarë!
17/01 18:21
Avionë që fluturojnë si zogj! Një ëndërr, një hap më pranë realizimit
17/01 18:13
Restoranti i “papës së kuzhinës franceze” humb 3 yje Michelin
17/01 18:09
Hyrja e migrantëve nga Turqia në BE ka shënuar rritje
17/01 17:48
Mundësi për studentët shqiptarë! Punësim sezonal në Gjermani gjatë pushimeve të verës
17/01 17:45
Ministri Dendias: Greqia është e gatshme të çojë forca ushtarake në Libi
17/01 17:43
Thaçi kërcënon VV: Emrin, ose do të ketë hapa ligjore/ Partia e Kurtit: Do ta sjellim
17/01 16:35
Gruaja e pastrehë kërkon ndihmë/ Tërmeti i shkatërroi shtëpinë, po lufton edhe me sëmundjen
17/01 16:34
Detaje të reja/ Zjarri në banesën në Laç, 2-vjeçari që humbi jetën po luante me shkrepëse
17/01 16:31