Projekti “Smile Albania”, 500 vajza e djem mundësi punësimi gjatë sezonit veror
17/07/2019 05:20

Kryeministri Edi Rama vlerësoi projektin ‘Smile Albania’, dhe në lançimin e projektit kombëtar për këtë vit, ju drejtua të rinjve të punësuar se, duhet të përfitojnë shumë nga kjo experiencë.

Edicioni Informativ, 09 Gusht 2020, Ora 00:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
09/08 00:41
Top News – Maqedoni e Veriut/ Rriten sërish infektimet me Covid
08/08 22:45
Merr flakë “Audi” në Fier/ Qytetarët të frikësuar, makina u dogj në një zonë shumë të populluar
08/08 22:44
Breshëria e plumbave te hoteli në Tushemisht, Balliu: Sot s’kemi siguri as në Pogradec e as kudo
08/08 21:37
Edicioni Informativ, 08 Gusht 2020, Ora 19:30
08/08 21:27
Shpërthimi në Bejrut, mbi 5 mijë njerëz rrugëve të Libanit kundër qeverisë
08/08 20:58
Top News – U vranë nga Dritan Dajti/ Basha kujton 4 policët e vrarë
08/08 20:58
Ushtarë serbë në Kosovë/ KFOR: Patrulla rutinë me forcat serbe. Banorët: s’jemi të sigurt
08/08 20:27
Udhëtim në 2100 metra lartësi/ Në Majën e Vajushës në kufi me Malin e Zi
08/08 20:19
Tirana në letërsi/ Në qendër të romanit “Metamorfoza e një kryeqyteti”
08/08 20:18
Top News – Projektbuxheti për 2021/ Konfindustria-borxhi 580 mln euro
08/08 20:10
Makina që u ndërtua për 13 vjet/ Në fshatin Plyk të Fierit u prodhua “Lotusi” shqiptar
08/08 20:10
Kitesurfing në Darëzezë/ Të apasionuarit e sporteve të ujit argëtojnë pushuesit
08/08 20:08
“Ti Raporton”/ Fabrika e bakrit ndot lumin në Fushë-Arrëz, banorët filmojnë peshqit e ngordhur
08/08 20:03
4 viktima, 124 të infektuar/ Në të dy spitalet Covid, po marrin trajtim edhe pacientë të dyshuar
08/08 19:41
Top News – Vrasja e Rigers Runaj/ Gjendet thika e 2 armë në Shkumbin
08/08 19:21
Koronavirusi në Shqipëri/ 124 raste të reja, 4 humbje jete dhe 41 të shëruar në 24 orët e fundit
08/08 16:46
Top News – Të ndarë nga pandemia/ BE: Të bashkojmë çiftet e pamartuara
08/08 16:11
Si fitoi Shkëlzeni 150.000 euro/ Ndërmjetës për të shitur tokë në Porto Romano biznesmenit të gazit
08/08 16:09
Top News – Virologët gjermanë/ Maska, e detyrueshme në shkolla
08/08 16:09