Projektet e Tiranës, Veliaj lajmëron shndërimin e bulevardit
18/06/2019 16:09

Bulevardi ‘Zogu i Parë’ do të thehet në zonë komerciale. Në mbledhjen e Këshillit Ekonomik të Tiranës, kryetari Veliaj ka prezantuar disa projekte të rëndësishme ekonomike për kryeqytetin.

Top News – Rama shpjegon reformën/ Debati, teknologjia dhe administrata
04/06 15:35
Top News – Kreu i ri i KLSH/ Meta propozon Arben Shehun
04/06 15:20
Dhunimi i të miturës/ Rama: Kështu si po sillemi do kemi zero denoncime…
04/06 15:00
Top News – Lleshaj për policët/ ‘Emrat, nuk do i merrni kurrë’
04/06 12:25
Top News – Kostaq Papa kërcënon/ Do lë grupin për këta b…
04/06 12:24
Top News – Abuzimi me 15 vjeçaren/ Deputeti-riktheni dënimin me vdekje
04/06 12:23
Lleshaj për përplasjen tek Teatri Kombëtar: Ligji parashikon deri në përdorimin e armëve
04/06 12:16
SHBA: Topi është fushën e Bashës; kryetari i PD: Ka mbetur 1 çështje
04/06 02:54
Top News – Rama: Të gjitha qeveritë e tjera dështuan, vitin tjetër nis ndërtimi i HEC-it të Skavicës
03/06 15:34
Reforma në mbikëqyrjen ndërkombëtare, flasin ambasadorët
03/06 01:30
9 orë negociata pa marrëveshje/ SHBA-BE: Reforma sipas kërkesave të ODIHR. Nëse shkoni përtej, jemi dakord
03/06 01:26
Top News – Meta nuk e dekreton/ Kthehet në kuvend ligji për pagesat
02/06 18:49
Gati spitali i ri, Rama-Manastirliu: Forcojmë kapacitetet për të përballuar një valë të dytë
02/06 15:38
Rama për qytetarët: Virusi nuk ka ikur, mund të ketë edhe një valë të dytë…
02/06 15:19
Top News – Spitali i ri Covid/ Rama-gati nëse ka valë të dytë
02/06 14:29
Top News – Dorëheqja e Ardi Veliut ? Rama: Zgjedh drejtorin, jo ata…
02/06 14:19
Top News – Rama për ‘zgjedhoren’/ ‘Ende ambasadorët hyjnë nëpër seli’
02/06 14:16
Top News – Hapja e kufinjve/ Rama- nuk do bëjmë tampone
02/06 14:16
Top News – Kreu i ri i KLSH/ Ruçi letër Metës për vakancën
02/06 13:11
Reforma, s’ka konsensus. Ambasadorët në zyrën e Bashës, përpjekje për marrëveshjen
02/06 02:42