Përleshje në Barcelonë/ Mund të ndryshohet stadiumi për El Clasico
16/10/2019 15:41

Në 26 tetor është programuar zhvillimi i El clasicos mes Barcelonës dhe Realit të Madridit për kampionatin spanjoll në Camp Nou, por tensionet e shfaqura në Katalonjë pas vendimit të gjykatës Supreme spanjolle për dënimin e politikanëve katalanas ka ndezur sirenat e alarmit te La Liga.

Top News – Toreadorët në Spanjë/ Në paqartësi për të ardhmen
30/05 14:35
Top News – Trump shënjestron Kinën/ Për ligjin e ri në Hong Kong
30/05 13:27
Space X drejt hapësirës…/ Sot përpjekja e dytë e NASA-s
30/05 12:23
Top News – Ekspertet në Britani/ Kundër hapjes së nxituar
30/05 12:23
Top News – Thellohet përplasja/ Twitter fsheh postimin e Trump
29/05 22:53
Top News – Oferta e Britanisë/ Pasaporta për banorët e Hong Kongut
29/05 22:52
Top News – Covidi në vjeshtë/ Në tetor nis vala e dytë
29/05 21:09
Top News – Shifrat e koronavirusit/ Itali, tendenca mbetet inkurajuese
29/05 21:08
Greqia hap kufirin/ Nga 15 qershori lejohet udhëtimi nga Shqipëria
29/05 20:30
Britani, sot 324 viktima/ Qeveria i frikësohet fundjavës me mot të ngrohtë
29/05 20:07
Protestat e dhunshme në Minneapolis/ Është shpallur gjendja e jashtëzakonshme pas trazirave
29/05 20:05
Top News – 1 Pikaso për 100 euro/ Italiania fatlume fiton lotarinë
29/05 19:47
Top News – Shkelësit e masave/ Indonezi, ndëshkime të rralla
29/05 19:46
Top News – Covid-19, kura/ Akullorja që ‘shëron’ ankthin…
29/05 19:45
Top News – Habit Kina/ Virusi, jo nga tregu i kafshëve
29/05 19:43
Top News – Nuk i lejohet eutanazia/ Francë, 100 vjeçarja në grevë urie
29/05 19:41
Top News – Greqia publikon listën/ Hapet për turistë nga 29 shtete
29/05 19:40
Top News – Protestat në Mineapolis/ Arrestohen gazetarët e CNN
29/05 19:39
Top News – Eksperti juridik “lëshon bombën”: Në Kosovë, po bëhet grusht shteti!
29/05 15:49
Top News – “Plas në Rusi”, dyfishohen viktimat nga Covid-19!
29/05 15:11