Peaky Blinders si Game of Thrones, frymëzim për emrat e rinj
30/08/2019 08:12

Drama televizive Peaky Blinders mund të ketë frymëzuar disa prej emrave më popullorë të fëmijëve në Angli dhe Wales.

Top News – 9 orë pa ‘tym të bardhë’/ 3 ambasadorë takuan 4 negociatorët
02/06 21:42
Top News – Në kërkim nga SHBA/ Kapet shqiptari pas 7 vjet në arrati
02/06 21:41
Top News – Karantina 7 ditore/ Qeveria: E kërkon shëndetësia
02/06 21:39
Edicioni Informativ, 2 Qershor 2020, Ora 19:30
02/06 20:17
Nesër seanca për qeverinë/ Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Gashi: I kemi votat
02/06 20:12
“Vizart” mbledh brezat/ Artistë të para dhe pas viteve ’90 bëhen bashkë në një ekspozitë
02/06 19:57
Top News – Dëshmia e 15 vjeçares/ “Roja ka abuzuar dhe me të tjera”
02/06 19:55
Besimtarët në kishën e Laçit/ Rikthehen pas heqjes së masave kufizuese ndaj Covid-19
02/06 19:53
Trafiku i Arabëve në Shqipëri/ Pjesa 2 e Top Story. Fakte të reja, si abuzohet me lejen e qëndrimit
02/06 19:52
Durrësi, në pritje të pushuesve/ U hapën plazhet & kufijtë, por hotelet në fazën e aplikimit për leje
02/06 19:50
Top News – Bunkeri i Donlad Trump/ Çfarë fshihet poshtë shtëpisë së bardhë
02/06 19:46
Pa test nuk hyn në Kosovë/ Prej dy ditësh radhë të gjata me automjete në kufi
02/06 19:43
Ikin 7 drejtorë/ Çfarë po ndodh në kadastrën e Vlorës. Dorëhiqen nga presioni i abuzimit me tokat
02/06 19:39
Top News – Takimi me pronarët/ Basha premton zgjidhje për pronat
02/06 19:21
Top News – OBSH akuzon Kinën/ Del dokumenti sekret i Covid 19
02/06 19:19
Top News – Meta nuk e dekreton/ Kthehet në kuvend ligji për pagesat
02/06 18:49
Top News – Kompanitë e huaja/ Rriten izraelitët, bien Grekët
02/06 18:33
Top News – OFL, lista e ‘zezë’/ 1300 persona me pasuri kriminale
02/06 17:28
Top News – Rivlerësimi i pronave/ Afati do shtyhet deri më 31 dhjetor
02/06 17:26
Pengesa në kufirin Kosovë-Shqipëri/ Prej dy ditësh krijohet rradhë të gjata me automjete
02/06 16:53